owl 3340957 1280Tuvākās divas nedēļas paies augošā un pilnmēness fāzē. Šis būs periods, kad uzsākt ieplānoto vai virzīt uz priekšu iecerēto. Tāpat kā viss dabā aug, zeļ un plaukst, tāpat arī jums būs iespēja ko pavairot, izaudzēt, uzsākt un veicināt savā dzīvē. Ja darba un ieplānoto ikdienas aktivitāšu realizācijai šis ir veiksmīgs laiks, tad, piemēram, attiecībā uz ēšanas paradumiem un ķermeņa aprisēm darbojas tas pats nosacījums. Viegli varēsiet uzaudzēt kādu lieku kilogramu vai papildus muskuļu masu. Tādēļ veselīgs uzturs un dzīvesveids ir jo īpaši svarīgs.

Visu šo periodu būs salīdzinoši viegli sakārtot savas dzīves prioritātes, tik jāuzmanās pārāk ietekmēties no apkārtējo viedokļiem. Sievietēm patiks draudzēties, pačalot un vairāk izpausties caur brīvu  un dzīvespriecīgu noskaņu. Savukārt vīrieši būs kāda praktiska mērķa pārņemti.

30. aprīlī ir gaidāms ļoti jaudīgs pilnmēness. Jau vairākas dienas pirms un pēc šī datuma  var būt salīdzinoši nemierīgs miegs, sapņi, kuriem nav dziļākas nozīmes, iespējami spēcīgi emocionāli kāpumi un kritumi, neiecietība un pat zināma agresivitāte. Tādēļ nebūtu ieteicams apmeklēt plašus masu pasākumus. Galvenās pilnmēness aktualizētās tēmas būs īpašumi, pašvērtējums, atalgojums, nauda un vara. Īpaši skarot tādas nozares kā bankas, apdrošinātājus, investorus un kreditorus.  Visvieglākais veids, kā sabalansēt šo jaudīgo enerģiju - sekot noteikumiem un formāli atrunātajām prasībām, ievērojot pašdisciplīnu un uzņemoties atbildību.

Laiks ir piemērots aktīvai un mērķtiecīgai rosībai.

Auns

Auniem šis būs enerģisks un mērķtiecīgām aktivitātēm pilns laiks, būs labas iespējas virzīties pa karjeras kāpnēm vai uzņēmīgi īstenot savus mērķus. Labprāt liksiet lietā kā fizisko tā arī gribasspēku. Lai arī galvā visu būsiet izdomājuši daudz vienkāršāk un ātrāk, realitātē viss prasīs pamatīgu iedziļināšanos un vedīsies daudz lēnāk. Pilnmēness vairāku dienu garumā gādās par papildus sparu vēl ātrāk, apņēmīgāk un pārdrošāk risināt jebkuru jautājumu, jo īpaši ietekmējot finanšu sektorā vai savā biznesā iesaistītos. Vislabāk veiksies, ja darīsiet lietas pareizi, ievērojot birokrātiju, likumdošanu un lieki neriskējot. Savukārt maiju uzsāksiet aktīvi virzot kādu senu sapni daudz dzīvotspējīgākā un praktiskākā gultnē.

Vērsis

Vēršiem gaidāms vienlaicīgi gan ļoti veiksmīgs, gan izaicinošs periods. Turpināsiet svinēt savas dzimšanas dienas un iedvesmot apkārtējos ar savu spēju izgaršot ik katru dzīves mirkli. Ļoti spēcīgi izjutīsiet vēlmi paplašināt savu redzesloku, kas var izpausties kā garīgie meklējumi, došanās ceļojumā, jaunas kultūras iepazīšana vai nodošanās kādām studijām. Ar lielu jaudu, intensitāti un apņēmību būsiet gatavi arī paši nodot savas praktiskās zināšanas tālāk. Gaidāmā pilnmēness dēļ, aprīļa beigās un maija sākumā, Vēršus stipri provocēs apkārtējo viegli uzliesmojošās emocijas. Šo spriedzi un potenciālos konfliktus atrisināt spēsiet tikai ar viedumu un iecietību, savukārt domubiedri var palīdzēt paskatīties uz notiekošo no daudz plašākas perspektīvas.

Dvīnis

Dvīnis ar lielu jaudu nodosies biznesa, nepieciešamo finanšu vai ar to saistītās birokrātijas kārtošanai. Pastiprināsies vēlme pēc intensīvas un dziļas tuvības, pieaugs arī seksuālā apetīte. Pilnmēness ietekmē, aprīļa beigās un maija sākumā, priekšplānā izvirzīsies darbs, attiecības ar kolēģiem, diētas jautājumi un veselība. Galvenokārt, lai ienestu tavā ikdienā daudz noderīgu un vēlamu izmaiņu, kā veselīga dzīves veida paradumus tā arī atteikšanos no līgumā neatrunāto papildus pienākumu veikšanas. Šajā laikā jums būs ļoti svarīgi atstāt par sevi iespējami labāku iespaidu. Savukārt jūsu ķermeņa valodai un neapzinātajiem impulsiem var būt liela ietekme uz to kā kopumā jutīsities un viss noritēs.

Vēzis

Vēzim šis var izvērsties par ļoti intensīvu un vērtīgu laiku. Salīdzinoši sarežģīti var risināties jebkurš partnerības jautājumus, jo jebkura izteiktā ideja vai priekšlikums var tikt uztverts ar skepsi un pretjautājumu. Tādejādi, ja jūs pats īsti nebūsiet pārliecināts par sacīto vai padarīto, tad šāda apkārtējo reakcija palīdzēs to apzināties un situāciju labot. Gaidāmais 30. aprīļa pilnmēness Vēžiem būs maģijas pilns – varēsiet iemīlēties, izklaidēties, palikt stāvoklī vai rotaļāties ar bērniem. Veiksies visā, kam spēsiet pilnībā nodoties, neaizmirstot arī par savām saistībām un pienākumiem. Papildus tam, maija pirmā nedēļa solās būt iedvesmojoša, pacilājoša, sapņaina un ar lielu draugu ietekmi.

Lauva

Lauvas ļoti enerģiski nodosies darba jautājumiem. Jums būs lieliska iespēja paveikt milzīgu, smagnēju, atbildīgu un svarīgu darbu apjomu. Tomēr, lai arī labprāt pavadīsiet laiku un atpūtīsieties draugu kompānijā, tiešām jāuzmanās neiedzīvoties darbaholismā. Pilnmēness ietekmē pastiprināsies iekšējais konflikts starp karjeru un ģimeni, darbu un mājām, publisko un privāto dzīvi. Visieteicamākais būtu risināt šo dilemmu pacietīgi, atbildīgi un soli pa solītim. Visbīstamākais - nedarīt neko vai vilcināties, jo tas var izsaukt veselības problēmas. Papildus tam, maija pirmo nedēļu Lauvas tīri intuitīvi veiks kādas izmaiņas, lai sabalansētu savas ambīcijas ar mājinieku vajadzībām.

Jaunava

Jaunavas daudz sava spēka un enerģijas novirzīs uz izklaidēm, iepazīšanos, romantiku, bērniem vai kādu hobiju. Labprāt ielaidīsiet savā dzīvē jaunus cilvēkus un idejas, kā arī pastiprināsies jūsu vēlme pēc uzmanības vai panākumiem. 30. aprīļa pilnmēness veicinās emocionālas, provokatīvas vai mierinošas sarunas. Šajā laikā labus rezultātus vari gūt ar reklāmu vai publicitāti, jo tā radīs daudz lielāku rezonansi sabiedrībā. Tikai jāuzmanās pārāk visu nesarežģīt vai emocijās nesasteigt. Daudz labāk vedīsies, ja dalīsieties savā pieredzē un būsiet gatavs uzņemties atbildību par saviem vārdiem. Savukārt kāda jauna perspektīva vai izpratne var dāvāt iespēju atgriezt jūsu dzīvē iedvesmu, ticību, cerību un mīlestību.

Svari

Svari ar lielu sparu nodosies dzīvesvietas remontam, pārkārtošanai vai pārcelšanās darbiem. Būsiet gatavi daudz laika veltīt ģimenei un tuviniekiem, risināt kādas mantojuma vai dzimtas īpašuma lietas. Pilnmēness saaktualizēs tavu neapmierinātību ar finansiālo situāciju, rezultātā, vari izlemt kardināli mainīt darbu vai nodarbošanos. Jums radīsies iespēja iziet ārpus komforta zonas un ieraudzīt sevi jaunā gaismā, kas ļaus arī pārējos dzīves jautājumus risināt ar pavisam citu tvērienu. Vēlēsities savai dzīvei piešķirt plašumu un jēgu, atrast vai nodoties sapņu nodarbei un vairāk arī nopelnīt. Ja atcerēsieties par savām saknēm un balstīsieties savās patiesajās vērtībās – tas tiešām var arī izdoties.

Skorpions

Skorpions kā celmlauzis iestāsies par savu pārliecību un aizstāvēs savu patiesību, lai arī cik neērta tā nebūtu apkārtējiem. Milzīgu apjomu vari paveikt birokrātisko darbu jomā – rakstot, konsultējoties, atbildot, iesniedzot, skaidrojot utt. Pilnmēness ietekme būs sevišķi sarežģīta, jo jūs gribēsiet noteikt galveno toni jebkurās pārrunās, kontrolēt notiekošo un sagaidīsi, ka viss norisināsies perfekti pēc jūsu iecerētā plāna. Vieglāk būs, ja tomēr rēķināsies ar formālajām prasībām, kā arī pieredzē un tradīcijās balstītajā pieejā. Apkārtējā pasaule darbosies kā spogulis, atgādinot jums paša sacīto, darīto, cerēto un izsapņoto. Viss vedīsies daudz vieglāk, ja ieplānosiet arī atpūtu.

Strēlnieks

Strēlnieks daudz spēka un iekšējos resursus novirzīs uz ienākumu gūšanu. Līdz ar to varēsiet adekvāti palielināt pakalpojumu cenu vai veikt pārrunas par algas pielikumu, bet, atsevišķos gadījumos, meklēt jaunu, finansiāli izdevīgāku darbu. Pilnmēness ietekmē saaktivizēsies zemapziņas impulsi, līdz galam neapzinātās vai neizprotamās ietekmes, kā sen atlikts sapnis, kāda neizdzīvota pagātnes sāpe, aizvainojums, nespēja piedot u.tml. Tie var iespraukties jūsu dzīvē caur sapņiem, domām vai atgādinošām situācijām, tikai šoreiz, lai tos ieraudzītu, apzinātos, atlaistu un izprastu, neļaujot tiem ilgāk sabotēt jūsu nākotni. Šāda darba augļi ir pašapziņas palielināšanās, kas ļaus kvalitatīvi uzlabot jūsu dzīvi.

Mežāzis

Mežāži būs gribasspēka un apņēmības pilni paveikt iespējamo un neiespējamo. Jūsu ierasto pašdisciplinētību un pacietību var sapurināt nespēja apstāties vai veicamajā ievērot mēru. Jūs labprāt dominēsiet, uzņemsities līdera lomu un noteiksiet toni. Apkārtējie viegli sajutīs šo jūsu iekšējo noskaņojumu un izstrāvoto harizmu, kas radīs dabisku vēlmi atzīt jūsu autoritāti vai vismaz nestāties ceļā. Pilnmēness ietekmē gribēsiet vairāk pavadīt laiku draugu kompānijā, izklaidēties vai ļauties kādai spontānai trakulībai. Lai gan, visticamāk, jūsu nopietnība un prasīgums pret sevi, atturēs no jebkādas pārgalvības. Tomēr saprātīga atpūta ir pat ļoti rekomendējama, lai nezaudētu kopainu.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri ar lielu jaudu nodosies kādām vienatnē veicamām aktivitātēm, tas var būt kā darbs, tā arī sports vai kāda aizraušanās. Jums ir iespēja izvērtēt un savā dzīvē noslēgt kādu nozīmīgu etapu, tādēļ dodiet sev laiku. Katrā gadījumā, visvairāk enerģijas šobrīd plūdīs uz to, kas apkārtējai pasaulei nebūs redzams vai pat saprotams. Daži no vispiemērotākajiem laika pavadīšanas veidiem var būt ceļošana, lasīšana un uz pašizziņu vērstas nodarbes, kas palīdzēs mainīt jūsu priekšstatus par sevi, savu patieso dabu un iespējām. Pilnmēness gaisotnē saaktualizēsies tava ambiciozitāte, vēlme gūt panākumus un atzinību. Tomēr to iegūt jums izdosies tikai tad, ja tiešām būsiet to pelnījis un spēsiet to nepārvērst augstprātībā.

Zivis

Zivis daudz laika, enerģijas un uzmanības veltīs draugiem un interešu grupu aktivitātēm. Daudz varēsiet paveikt savu ilgtermiņa plānu realizācijā, sevišķi, ja spēsiet darboties komandā un nebaidīsieties piesaistīt domu biedrus. Tādēļ, iespējams, iniciēsiet kādam mērķim veltītu kopā sanākšanu. Gaidāmais pilnmēness, lai arī stipri emocionāls, būs radoša pacēluma, iedvesmas un perspektīvām pilns. Jebkuru informāciju jums būs iespēja pārvērst patiesās un dziļās zināšanās. Cik vien iespējams, mācieties no viediem skolotājiem un profesionāļiem, lai zināšanas nav jāapgūst caur sūru pieredzi. Vislielākais ieguvums būs jūsu intuitīvā izpratne, kuru tūlīt pat būtu jāieliek stipri konkrētā un reālistiskā rīcības plānā.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt