horses 2904536 1280Nedēļa paies augošā mēness fāzē. Tik tikko ir iestājies ļoti jaudīgs, uz nozīmīgām un vērienīgām dzīves pārmaiņām orientēts mēness cikls, kurš noteiks notikumu dabu un toni līdz pat 15. maijam. Vieniem šīs pārmaiņas var būt kā sen gaidīts izrāviens, lai savā dzīvē ienestu svaigas vēsmas, sajūtas un piedzīvojumu garu, savukārt citiem šis var izrādīties nekomfortablām provokācijām un negaidītiem pavērsieniem bagāts laiks. Tas, vai piederēsiet pie pirmajiem vai otrajiem, būs atkarīgs no tā, cik viegli spēsiet atteikties no veciem priekšstatiem, ieradumiem un ļausi savā dzīvē ienākt jaunajam.

No 18. aprīļa līdz pat 6. septembrim nebūs piemērots laiks lielu uzņēmumu dibināšanai un mājas pamatu ielikšanai. Savukārt jau ar 20. aprīli miermīlīgie dzīves baudītāji – Vērši, sāk svinēt savas dzimšanas dienas, aicinot arī mūs visus pārējos nedaudz norimt un pievērsties dzīves baudām un katra mirkļa izgaršošanai.

Nedēļa piemērota drosmīgiem aizsākumiem.

Auns

Nedēļa aizsāksies ar milzīgu iekšēju jaudu, neapgāžamu pārliecību, mērķu konkrētību un uzņēmību. Lai cik arī sarežģīti tas nebūtu, tomēr pacenties nedēļas sākumā nedaudz saplānot savas tuvākā mēneša aktivitātes. Ne vēlāk par trešdienu, tu jau ar pilnu jaudu pats vai dzīves apstākļu mudināts, metīsies iekšā visu savu plānu realizācijā. Iespējama pārgalvība, negaidīti, pat šokējoši notikumu pavērsieni. Centies neskriet vilcienam pa priekšu, viss tāpat šajā laikā notiks ļoti ātri, nav vajadzīgs to vēl kā speciāli veicināt. Sargi savu galvu un pirkstus, pie stūres lieki neriskē. Auns ar savu degsmi un līderismu var atnest beigu sākumu visam vecajam – kā organizācijām, produktiem, tā arī ēkām, būvēm un citiem veidojumiem.

Vērsis

Vēršiem nedēļa aizsāksies ar bumbas sprādzienam līdzīgu apvērsumu iekšējā pasaulē. Nomainīsies vecie dzīves modeļi un priekšstati. Nez no kurienes radīsies milzu spars un apņēmība iziet no savas komforta zonas, uzdrošināties un noriskēt. Iekšējās apņēmības ziņā, šis var kļūt par lūzuma punktu, pēc kura tu vari uzņemt savā dzīvē jaunu un drosmīgu kursu. Tūlīt jau pēc tam, ar piektdienu, pilnībā iestāsies Vēršu laiks. Laiks, kurš aicinās dzīvot bagātīgā pārticībā, skaistuma un harmonijas pilnā pasaulē. Laiks, kad palutināt savu ķermeni ar masāžām, pirts rituāliem, smaržīgām eļļām, kā arī ar gardām maltītēm, izmeklētu apģērbu un rotām. Ļaujies savam dabiskajam omulīgajam priekam, ar to iedvesmojot arī apkārtējos.

Dvīnis

Nedēļa aizsāksies ar vēlmi pēc lielākas brīvības gan savās izpausmēs, gan attiecībās ar citiem. Lielu lomu šajā brīvības garā var nospēlēt draugi, kas var provocēt un kaitināt, izaicināt un iedvesmot. Viens ir skaidrs, ar draugiem kopā pavadītais laiks motivēs Dvīni uz kādām vērienīgām izmaiņām tajā, kā tu izpaud, redzi un izproti sevi, lietas un pasauli kopumā. Tāpat arī Dvīnis var uzsākt kādu slepenu mīlas dēku. Savukārt no piektdienas kļūsi aizvien noslēgtāks un nosvērtāks, sākot dot priekšroku vienatnei vai arī laika pavadīšanai ļoti šaurā tuvo cilvēku lokā. Ar to arī sākas pēdējais mēnesis pirms tavas dzimšanas dienas, kad būtu vairāk jāiedziļinās savā iekšējā pasaulē un jāsaudzē sava veselība.

Vēzis

Vēzim nedēļa veicinās kļūt drosmīgākam, mērķtiecīgākam un neatliekami ķerties klāt pie kāda vērienīga, pat izaicinoša pavērsiena savos mērķos un iecerēs. Kādam tas būs tīri profesionāls izrāviens, negaidīts piedāvājums vai pagrieziena punkts, bet kādam citam tas būs saistīts ar privāto dzīvi un laimi, kā piemēram, bildinājums vai mazuļa pieteikšanās. Šis laiks var kalpot par lūzuma punktu tajā kā tu sevi parādi sabiedrībā, ļaujot gūt jau iepriekš smagā darbā nopelnīto atzinību un atdevi. Laiks ir piemērots, lai pārvarētu iekšējās bailes un nepārliecinātību ceļā uz saviem mērķiem. Sākot ar piektdienas vakaru, nedēļas nogali būtu ieteicams pavadīt ģimeniski siltā un mīlošā vidē. 

Lauva

Lauvas var tikt pie negaidītas dzīves dāvanas – kāds spontāns ceļojuma piedāvājums, tikšanās ar kādu profesionāli, kas tavā darbībā palīdzēs ienest jaunas tehnoloģijas, izpratni un zināšanas, arī kāds ārzemnieks var nospēlēt ne mazāk nozīmīgu un dzīvi mainošu lomu. Savukārt ikdienas pienākumi, darbs un kolēģi, bet dažiem arī veselība, ir tās jomas, kurās kūsāt kūsās visa tava enerģija. Tieši šonedēļ tev būs labas iespējas ar savu darbu izpelnīties uzslavas, potenciālo paaugstinājumu, vai gūt cita veida panākumus. Brīvajiem Lauvām darba vidē būs iespēja atrast jaunu mīlas objektu. Savukārt jau no piektdienas, mēneša garumā, visa tava uzmanība būs fokusēta uz kāda mērķi vai ambīcijas sasniegšanu.

Jaunava

Lielu daļu Jaunavas enerģijas prasīs izklaides, iepazīšanās, randiņi un bērni. Attiecību veidošanai un seksuālai tuvībai šis ir ļoti piemērots laiks. Jaunavām ir iespēja uztaisīt revolūciju sevis izjūtā, izpratnē un apziņā jeb veicināt to, ko citiem vārdiem sauktu par transformāciju. Tā paredz tavu novecojušo programmu un nederīgo priekšstatu atlaišanu par sevi un pasauli. Nedaudz piezemētāka izpausmē – tu vari saņemt kādu finansējumu vai kredītu, veicināt sava biznesa izrāvienu, saskarties ar nepieciešamību pēc ķirurģiskas iejaukšanās vai pieskarties nāves jautājumiem. Savukārt jau no piektdienas tavas uzmanības centrā būs kāds ceļojums, zināšanu apguve vai to nodošana tālāk.

Svari

Svariem nedēļas pirmā puse nebūs no vieglajām. Apkārtējā pasaule var provocēt, izaicināt un pārkāpt tavas robežas pat diezgan agresīvi nekaunīgā veidā. Cits aspekts, ja tu pats būsi situāciju novilcinājis līdz tādam punktam, ka nespēsi vairs savaldīt savu iekšējās pārestības sajūtu, tad šajā situācijā vari arī pats kļūt par agresoru. Ja partnerattiecības jau kādu laiku ir uz robežas, tad šī nedēļa var kļūt par visizaicinošāko laiku, pēc kura tad arī sapratīsi – jums ir kopā vai tomēr atsevišķi ejams tālākais ceļš. Ārpus tā – Svaru sievietes ilgosies pēc mierīgas un baudpilnas kopā būšanas ar savu partneri, labprāt flirtēs un šarmēs pretējā dzimuma pārstāvjus, tajā gūstot arī vērā ņemamus panākumus.

Skorpions

Skorpioni var gaidīt kādu nozīmīgu pagrieziena punktu darbā, uzticētajos pienākumos, atbildībā vai kolektīvā. Visticamāk, vai nu ļaujot tev darboties kādā noteiktā jomā, vai arī atbrīvojot tevi no liekas atbildības nastas. Atsevišķiem Skorpioniem vislielāko vērību būs jāpievērš tieši veselības jautājumiem, kāda negadījuma vai strauju veselības problēmu saasinājuma dēļ. Tādēļ, esiet īpaši uzmanīgi uz ceļiem, mācieties “nestrēbt karstu” un pacentieties emocionāli neiesaistīties konfliktu risināšanā. Dod laiku sev nomierināties, aizskaiti līdz 10 vai atliec situācijas risināšanu uz vēlāku laiku, kad emocijas būs pieklusušas, jo tikai tad tu spēsi skaidri un adekvāti atrisināt jebkuru jautājumu.

Strēlnieks

Strēlniekiem kā sniegs uz galvas var uzkrist kāds negaidīts izklaides vai rokas un sirds piedāvājums. Gaidāmie pārsteigumi var tiešām būt kā iespēja no iespējām, kura prasa tūlītēju reakciju un spēju ātri rīkoties. Jebkurā gadījumā, iespējas solās būt vairāk saistītas ar kādu patīkamu jomu, kā atpūta, izklaide, pašizpausme vai sevis lutināšana. Darba jautājumiem būtu jāpievēršas mierīgi un konstruktīvi, izvērtējot savus reālos resursus - laiku, spēku un motivāciju. Tas ļaus adekvātāk noteikt sava darba patieso vērtību. Savukārt, ja jau kādu laiku, veicot mājas soli vai darba pienākumus, jūties nenovērtēts, tagad vari saņemt pelnīto atzinību un materiālos ieguvums, ļaujot pacelt arī pašapziņu.

Mežāzis

Mežāžiem gaidāmā nedēļa būs jo īpaši intensīva. No jums tiek prasīta liela pašdisciplīna, atbildība un pašatdeve. Sarežģītus un negaidītus pavērsienus var radīt ģimenes vai nekustamā īpašuma jautājumi. Pastiprinās tava vēlme pēc atpūtas, izklaidēm vai pretēja dzimuma uzmanības, kas mudinās uz vērienīgām izmaiņām jūsu ierastajā imidžā un uzvedības modeļos. Piemēram, jauna frizūra, aizraujošāka un uzmanību piesaistošāka garderobe, arī iniciatīvas izrādīšana, atklāts flirts vai cita tev netipiska uzvedība. Šajā nedēļā būs salīdzinoši viegli noteikt galvenās savas dzīves prioritātes, ieviest veselīgas izmaiņas plānos un tajā kā tu pats sevi uztver, un, nekavējoties visu saprasto un apzināto ieviest arī dzīvē.

Ūdensvīrs

Nedēļas sākumā, lai arī cik sarežģīti tas neliktos, būtu ieteicams nedaudz apdomāt savus tālākos plānus. Jo tūlīt pat, vēlēsies pārgalvīgi traukties 100 dažādos virzienos vienlaicīgi. Jaunais mēness cikls aicinās ieviest tavā ikdienā ko jaunu, kur sevišķu interesi izraisīs dažādi tehnoloģiskie risinājumi. Piemēram, telefoni, datori, kāda vērtīga aplikācija vai programmatūra, arī transports vai dažādi tā tehniskie uzlabojumi un knifiņi. Lieki nekavējoties, ļoti īsā laikā, tu savā dzīvē ieviesīsi ne vienu vien jauninājumu. Ūdensvīrs ļoti tieksies pēc brīvības visās tās izpausmēs - iet un nākt, runāt un darīt visu ko, kā un kad vēlēsies, kur īpašu neiecietību izpelnīsies viss ierobežojošais, novecojušais vai ierastais.

Zivis

Zivīm ir iespēja sagādāt sev apvērsumu naudas jomā – vai nu ar oriģināliem un negaidītiem piepelnīšanās veidiem, vai ar pārgalvīgiem tēriņiem. Tādēļ nedēļas sākumu izkārto tā, lai varētu mierīgi saplānot aktivitātes tuvākajam mēnesim, paredzot arī laiku radošām nodarbēm. Zivīm ieteicams būtu uzsākt mērķtiecīgi paplašināt paziņu loku, reklamēties un popularizēt savus talantus, prasmes vai veikumu. Ilgtermiņā tam var izrādīties liela loma tavos projektos, kā arī izvērsties par nozīmīgu soli pretī īpašām draudzībām vai pat romantiskajām attiecībām. Sākot ar piektdienu, uzmanības centrā būs visa veida socializēšanās. Savukārt nedēļas nogale būs vairāk piemērota atpūtai vai izklaidēm ar bērniem.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru