spring 276014 1280Nedēļa paies dilstošā mēness fāzē, ar gaidāmu jauna mēness cikla sākumu 16. aprīlī. Līdz ar to nedēļa būs vairāk piemērota dažādu lietu, ieceru un aktivitāšu pabeigšanai un noslēgšanai, ķermeņa un prāta atbrīvošanai no uzmācīgām vai nerealizētām idejām vai plāniem, telpas un vides sakārtošanai un atbrīvošanai no visa liekā. Bez tā visa, ne vienu vien var skart mīlestības reibonis, kas nedēļu var padarīt izteikti sapņainu, romantisku un iedvesmojošu.

Nedēļas nogale solās būt izteikti intensīva un darbīga, tajā būs liela iespēja apdarīt visus pavasara dārza un mājas ģenerālās uzkopšanas darbus. Nekā nedarīšana var draudēt ar kašķīgumu, aizkaitināmību un neiecietību.

15. aprīlī noslēdzas periods ar paaugstinātu kļūdu risku komunikācijā, ķibelēm ar mašīnu, telefoniem, datoriem un citām ierīcēm. Attiecīgi, 16. aprīlī, kopā ar jaunu mēness cikla sākumu, ir ieteicams sākt plānot jaunas aktivitātes un darbus tuvākajām 28 dienām. 

Auns

Auniem var pavērties diezgan labas iespējas nopelnīt, sevišķi, ja ir uzkrāta pieredze un zināšanas kādā darbības laukā. Tomēr, nedēļas garumā lielu ietekmi atstās arī līdz galam neredzamo “spēku” ietekme gan uz tavu naudas maku, gan tavu profesionālismu. Kā piemēram, tava oma, kādi slepeni nelabvēļi vai labvēļi, kādas nelegālas vai slēptas darbības. Sevišķi veiksmīgi risināsies situācijas, kuras jākārto ar sievietēm. Ja ceturtdiena un piektdiena būs klusas un, salīdzinoši, mierīgas dienas, tad sestdien un svētdien var droši ieplānot palielu darba apjomu, jo mierīgi šajās dienās nosēdēt būs stipri pagrūti un pat neieteicami. No pirmdienas sāksies jauns mēness, kurā Auni var ieplānot diezgan vērienīgas, mērķtiecīgas un drosmīgas sevis un savas dzīves izmaiņas.

Vērsis

Vēršu sievietes ziedēs un zels. Viņas izrotās šo pasauli ar savu gaumīgo sievišķību un tas nepaliks nepamanīts arī pretējam dzimumam. Vēršu dāmām vairāk kā nekad ir lieliskas iespējas iepazīties, iemīlēties, staigāt uz randiņiem un vienkārši apburt katru, ar kuru nonāk saskarē. Arī Vēršu vīrieši tiks pamanīti ar savu praktisko izpalīdzīgumu un galantumu. Ja tev ir sakrājušās mantas un visādi citi labumi pieliekamajos un skapjos, šī nedēļa ir perfekti piemērota, lai atbrīvotos no visa vecā un nederīgā, tādejādi atbrīvojot tik ļoti vajadzīgo vietu jaunajam, svaigajam un tev daudz atbilstošākajam. Pirmdiena nāks ar jaunu mēness ciklu, kurš primāri ļaus ieviest milzīgas un nozīmīgas izmaiņas iekšējā pasaulē.

Dvīnis

Dvīņiem vēl joprojām dun draudzības tēma un domubiedru aktivitātes, kurās var prasīties ieviest izmaiņas, piemēram, atteikties no visa tā, kas tevi jau sen vairs neaizrauj, vai arī patīrīt savu paziņu loku, pārstājot mākslīgi censties uzturēt kontaktus ar cilvēkiem, ar kuriem tev jau sen vairs nav nekā kopēja. Ja jau kādu laiku, vismaz ilgāku par mēnesi, strādā pie kāda projekta, lai piesaistītu finansējumu, tad šajā laikā tas var beidzot arī izdoties, tik uzmanīgi pārbaudi dokumentus. Vislabāk atpūsties tu varēsi vienatnē, kas ļaus tev būtiski pārskatīt savu vērtību sistēmu un dzīves prioritātes. Pirmdienas jaunmēness vedinās ieviest vēl revolucionārākās un kardinālākas izmaiņas draudzībā, ilgtermiņa plānos un tavās interešu grupās.

Vēzis

Vēžiem ir liela iespēja partnerattiecības pārraudzēt draudzībā vai draudzību – ilgstošās, noturīgās attiecībās. Laulāto starpā būs raksturīga saskaņa. Dabiski radīsies kopēja vīzija, virziens vai iecere, kas ļoti saliedēs un satuvinās. Līdz ar to, jebkura sadarbošanās izdosies daudz harmoniskāk nekā citkārt. Vienīgi darba un karjeras jautājumi var nedaudz sapurināt šo idilli, mudinot pārskatīt pienākumus un iespēju tos izpildīt noteiktajos termiņos. Laiks ir piemērots, lai iemīlētos, sapņotu, ceļotu un pavadītu laiku ar tev mīļajiem. Jauns mēness cikls, pirmdien, aicinās ļoti aktīvi, drosmīgi, varbūt pat kā netipiski virzīt uz priekšu kādus karjeras, darba vai privātās dzīves mērķus. Tādēļ mierīgi izbaudi nedēļu un uzkrāj spēkus jauniem sākumiem.

Lauva

Lauvai gaidāma veiksme vai karjeras iespējas darba jomā, kā arī izveidosies labas attiecības ar savu vadību. Sevišķi, ja spēsi paskatīties uz lietām plašāk, ņemsi vērā savu intuīciju un zināšanas. Šajā laikā tev ir iespēja ieviest skaidrību savos mērķos un vēlmēs. Lieki nekavējoties, sistemātiski un pašdisciplinēti veikt savas ikdienas pārkārtošanu tā, lai būtu iespēja spert nepieciešamos soļus ceļā uz iecerēto. Nedēļas nogali būtu ieteicams pavadīt aktīvi, rosīgi un darbīgi. Pirmdien, ar jauna mēness cikla sākumu, saplāno savas aktivitātes saistībā ar ceļošanu, izglītības turpināšanu vai zināšanu nodošanu citiem. Jo jau tūlīt pēc tam tev var tikt piedāvātas kādas negaidītas iespējas, kuras prasīs tūlītēju uzdrošināšanos un rīcību.

Jaunava

Jaunavām gaidāma ļoti rosīga nedēļa mīlestības, iepazīšanās, romantikas, radošuma, dalīšanās un kopā būšanas gaisotnē. Īpaši sapņainas, sajūtām un cerībām pilnas būs ceturtdiena un piektdiena. Arī bērni var prasīt papildus uzmanību, bet šoreiz, lai vairāk mierīgi un patīkami pavadītu laiku kopā un iepriecinātu. Ja no kaut kā ir jāatbrīvojas, kā jau pie dilstoša mēness, tad no vecām domu formām, modeļiem un priekšstatiem par to, kā būtu vislabāk, vispareizāk vai tev visnoderīgāk. Pirmdien, velti laiku un uzmanību lai sagatavotos jaunam mēness ciklam, kurš nāks ar lielām un būtiskām iekšējām un ārējām pārmaiņām. Ieplāno kādu uzdrošināšanos vai iziešanu no komforta zonas par kuru jau vismaz mēnesi domā.

Svari

Neseno notikumu iespaidā Svari šonedēļ var nonākt pie jaunas savas vērtības apziņas un veselīga pašvērtējuma, kas palīdzēs attiecībās ar ģimenes locekļiem ieviest ļoti noderīgas un sen vajadzīgas pārmaiņas. Primāri, akcentējot savas vajadzības un mācoties nepiekāpties uz savas pašsajūtas rēķina. Vairumam tas ļoti labi ietekmēs ģimenes attiecības, veicinās daudz lielāku tuvību un savstarpējo sapratni. Jaunais mēness cikls, kas sāksies 16. aprīlī, mudinās kardināli rīkoties visos jautājumos saistībā ar partnerību. Attiecīgi, ja ilgi ir krājusies nespēja rast abām pusēm labvēlīgu risinājumu, tad nedēļas nogalē un pirmdien var gaidīt to pēdējo pilienu, pēc kura tālāk jau viss risināsies pavisam citā gultnē.

Skorpions

Skorpioniem šobrīd ir labs laiks, lai izveidotu harmoniskas kā privātās tā biznesa attiecības. Sevišķi praktisku apsvērumu dēļ spēsi daudz mierīgāk vest jebkuras pārrunas, paplašināt kontaktu loku un atstāt ļoti labu iespaidu uz apkārtējiem. Šonedēļ precētie var atjaunot attiecībās mīlas uguni, bet brīvie – atrast sev jaunu sirdsāķīti. Darbs vai kādi ikdienas pienākumi vēl joprojām prasīs daudz enerģijas un uzmanības. Nedēļas nogalē būtu rekomendējams ieplānot fiziski smagu darbu, jo nekā nedarīšana, atlikšana vai bezdarbība šajā laikā var izpausties kā dusmas, neiecietība, aizkaitināmība vai pat agresija. Pirmdienas jaunmēness veicinās vērienīgas izmaiņas darbā, kolektīvā un dienas ritmā.

Strēlnieks

Sabalansēta nodošanās ikdienas darbiem un pienākumiem, ļaus tev būt mierā ar naudas un ģimenes jautājumiem. Šī iemesla dēļ Strēlnieks var nedaudz atļauties paslinkot. Sevišķi labi jutīsies, ja darbs burtiski tev ir saistīts ar skaistuma pasauli vai tev ir draudzīgs sieviešu kolektīvs. Šonedēļ par spriedzes avotu var kļūt kāda radoša nodarbe, kas prasīs ne mazums naudas un laika. Iemīlēšanās, izklaides vai aizraujoši pavadīts laiks var tev palīdzēt iegūt adekvātāku pašvērtējumu un pašapziņu. Būtu ieteicams noslēgt kādu ar dzīves vietu vai ģimeni saistītu jautājumu vai problēmu, kā arī pievērsties mājas un darba vietas labiekārtošanai. Pirmdien, ar jaunu mēness ciklu, pastiprināsies negaidītas iemīlēšanās vai radošas iedvesmas impulsi.

Mežāzis

Mežāžiem nedēļa sniegs iespēju radoši izpausties – tas var būt kāds hobijs, rotaļas ar bērnu, ballīte vai romantiska aizraušanās. Iedvesmu tu smelsies no kādām sarunām, izlasītas grāmatas vai jauniegūtas paziņas. Jebkurā gadījumā, uzdrošinies izpaust savu individualitāti un patieso dabu. Tas šajā laikā tev sniegs daudz vairāk, nekā apzināti mēģinājumi citus apburt ar savām zināšanām vai nepārspējamām zvaigznes spējām. Draugi vai domubiedri jau atkārtoti Mežāzim var sniegt jaunu redzējumu pašam par sevi, kas  palīdzēs atgūt iekšējo stabilitāti, piederības vai māju sajūtu. Jaunmēness mudinās uz kardinālām izmaiņām dzīves vietā vai ģimenes dzīvē, kurām sāksi gatavoties jau šajā nedēļas nogalē.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri var sajusties kā ne no šīs pasaules vai pilnīgi tajā neiederīgi. Pie tam tieši šai nedēļai būs raksturīgs, ka pats ar to jutīsies tīri apmierināts. Visvairāk patiks pavadīt laiku pa mājām, mierīgā bezdarbībā, vai arī vienatnē rosoties. Kādu satraukumu tavā miera oāzē var ienest trauksmains telefona zvans vai senas paziņas uzrašanās. Var gadīties arī kāda ķibele ar mašīnu vai iemīļoto “gadžetu”. Naudas jautājumiem būs tendence vai nu nesekot līdzi vispār vai arī vienkārši pārtērēties. Ūdensvīros šobrīd notiek lielas iekšējās pārmaiņas un spēku uzkrāšana sociāli daudz aktīvākam dzīves posmam. Pirmdienas jaunmēness gādās par vērienīgām pārmaiņām tavā tuvākajā vidē un paziņu lokā.

Zivis

Zivtiņām šī nedēļa solās būt iedvesmojoša un pacilājoša. Komunikācijā spēsi nošarmēt un pārliecināt. Draudzībā sniegsi neatsveramu harmonizējošu, estētisku vai intuitīva dziļuma devu. Tev būs viegli iepazīties, izveidot draudzīgas saites un apburt ar savu personību. Naudas jautājumi vēl joprojām var likties piņķerīgi un prasīt pastiprinātu uzmanību. Kāds sens draugs no ārzemēm var atkārtoti tevi aicināt ciemos. Aktīvi darbojoties kādā interešu grupā, tu vari sajust sava ieguldījuma vērtību un no tā iedvesmoties kādām tālākām iecerēm. Nedēļas nogalē un ar jauna mēness cikla sākumu var pieaugt spontānu un nepārdomātu tēriņu risks. Jaunmēness atnesīs spēcīgu impulsu veikt vērienīgas pārmaiņas naudas jautājumos.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru