people 2587069 1280Lielākā daļa nedēļas paies vēl nesenās pilnmēness radītās dinamikas iespaidā. Tomēr ar katru nākamo dienu tā aizvien vairāk aprims, ļaujot izpausmēs kļūt nosvērtākiem.

Kopējās iesaistītās enerģijas ir ļoti jaudīgas un stipras. Ir labi pārstāvēta intuīcija, pašdisciplīna un pienākumu izjūta, kā arī stiprināta vērtību sistēma. Pat pārāk jaudīgi šobrīd darbojas mūsu griba un gribasspēks, apņēmība un motivācija rīkoties, kas rada tādu kā neapmierinātību, kas īsti neļauj mierīgi nosēdēt uz vietas. Tanī pašā laikā, bremzējoša loma ir mūsu prātam, domāšanas veidam, izdarītajiem secinājumiem un spriedumiem, kurš nepārtraukti gribēs pārbaudīt, salīdzināt un analizēt. Tas piebremzēs visu pārējo enerģiju pārgalvīgumu un mudinās vairākkārtīgi pārliecināties, pirms kaut ko darām, kā arī ļoti noderēs, ja jāapgūst jaunais vai jāsaprot vecais, jo ļaus tikt pie daudz dziļākas notiekošā izpratnes.

Nedēļa piemērota labi pārdomātām un jaudīgām aktivitātēm.

Auns

Auniem šonedēļ patiks daudz runāt par sevi. Visas ietvertās sarunu tēmas galu galā novedīs pie tā, ko un kā grib Auns. Piemitīs iekšēja pārliecība, apņēmība, gribasspēks, motivēšanas talants un vēlme, lai viss notiktu nekavējoties. Tomēr kāda autoritāte, kā vadītājs darbā, viens no vecākiem, vai arī likumi, birokrātija, var radīt bremzējošu ietekmi. Šī aizkavēšanās pastiprinās iekšēju neapmierinātību ar situāciju kopumā, kā arī mudinās pārkārtot lietas saskaņā ar tavām prioritātēm un to, ko tu patiesībā vēlies iegūt no savām iniciatīvām. Izmanto savu degsmi un pārliecību, lai iekustinātu sen iestrēgušas dzīves sfēras, sevišķi, ja tas ir saistīts ar tavu vēlmi gūt panākumus, atzinību un tikt pamanītam.

Vērsis

Vērsis šarmēs ar savu izskatu, gaumi, mierpilno izturēšanos un veselīgo pašvērtību. Vēršu dāmas izpelnīsies īpašu uzmanību un spēs piesaistīt pretējā dzimuma uzmanību. Tas palīdzēs izbaudīt savstarpējās attiecības pārī esošajiem, vai arī iepazīties brīvajiem. Galvenais nemierīguma un trauksmes cēlonis var izrādīties paša domas, kurās nepārtraukti gribēsi pārcilāt kādu pagātnes atmiņu stāstu. Tikai tagad, lai izprastu notiekošā dziļākos iemeslus un šajā izpratnē smeltos motivāciju priekš sevis nozīmīgu, iespējams ļoti sarežģītu, nopietnu un atbildīgu tālāko soļu speršanai. Laiks piemērots ceļošanai, apmācībām, iekšējām pārdomām, skaistuma radīšanai un vienatnei.

Dvīnis

Dvīņiem šis ir sarežģīts laiks, jo šķiet, ka loģika, idejas un komunikācija kopumā šajā laikā netiek ne atzīta, ne novērtēta. Ja arī uzrodas kādas jaunas vēsmas, tā tūdaļ tās atduras pret praktiskuma, naudas vai smaga darba sienu. Vari saņemt diezgan satraucošas ziņas no saviem draugiem vai domubiedriem, kas kādu tavu pārliecību var apgriezt kājām gaisā. Vienlaikus tevī pieaugs spēks un pārliecība kaut ko būtisku savā dzīvē mainīt. Dažādas interešu grupas un līdzīgi domājošo atkārtots atbalsts var tev palīdzēt pārvarēt iekšējās šaubas, nepārliecinātību un bailes. Komandas garam šobrīd būs izšķiroša nozīme, lai tavā dzīvē netrūktu dinamikas, atļauj tajā atgriezties kādam draugam vai paziņai.

Vēzis

Vēzim šis var izrādīties diezgan provokatīvs un nemierīgs laiks. Katrā gadījumā, šī nebūs nedēļa, kad mierīgi ļauties dzīves plūdumam, bet drīzāk lai uzdrošinātos, riskētu un spertu apdomīgus, pieredzē balstītus soļus savā nākotnē. Tavā dzīvē var atgriezties kāds projekts, vai sen izsapņots sapnis, darbs vai iecere. Joma, kurā tu ilgi un daudz esi gan mācījies, gan izslīpējis savas prasmes un kuru dažādu iemeslu dēļ vēl neesi realizējis. Iespējams, tavu talantu pamanīs vadība, vai kāda nozīmīga persona, kas var būtiski ietekmēt tavu tālāko realizēšanos. Šonedēļ būtu jābūt tam lūzuma punktam, kad tu saproti, ka atkāpties vairs nav kur. Savukārt tūlīt pēc tam, tev gaida balva par labi padarītu darbu – atzinība, nauda un pārliecība.

Lauva

Šis var kļūt par laiku, kad Lauvai atkārtoti jādodas komandējumā vai jāatgriežas skolas solā, kas var būt saistīts kā ar profesionalitātes paaugstināšanu, tā arī ar zināšanu un pieredzes apmaiņu. Tieši tas tev palīdzēs izkļūt no ikdienas rutīnas un atbildības pilnā darba ritma un sniegs iespēju apburt kolēģus un klientus ar savu personību vai talantu. Spontāni pēdējā brīža piedāvājumi var sagādāt diezgan lielu stresu dēļ kavējumiem vai kādiem pārpratumiem, tādēļ uzmanīgi pārbaudi vissīkākās darījuma detaļas. Jāuzmanās arī ar jaunām, tālejošām idejām vai vīzijām, jo tās var būt pārsteidzīgas un realitātē nerealizējamas, labāk veiksies ar atkārtoti iniciētām vai agrāk jau izmēģinātām iecerēm.

Jaunava

Jaunavām ir laba iespēja kļūt par savas pagātnes detektīviem, kas var būt saistīts gan ar pašu iekšējās pasaules izpratni, gan ar bērniem, kādām bailēm, novārtā atstātu radošo talantu un ne tikai. Tikmēr, kamēr Jaunava neskatīsies tālu nākotnē, bet risinās pagātnes vai iekšējos pašizziņas jautājumus, viss norisināsies dabiski un bez papildus piepūles. Jo, lai arī cik uzmanīga un vērīga tu nebūtu, kalt nākotnes plānus šobrīd nav ieteicams, dēļ palielinātās kļūdu iespējamības. Tanī pašā laikā, mīlestība var klauvēt pie Jaunavas sirds, dāvājot iespēju izbaudīt romantiku un īpašus tuvības mirkļus. Šajā periodā iegūtajām zināšanām un izpratnei būs ļoti nozīmīga un tālejoša loma tavā dzīvē.

Svari

Attiecības un ģimene būs galvenās nedēļas tēmas. Lai arī ko partneris teiktu, droši to vari dalīt ar desmit - tas būs stipri pārspīlēts, nepatstāvīgs un nebūt ne galējais viedoklis. Tomēr tas var satraukt, sevišķi jautājumos par pienākumu un atbildības sadali ģimenē, sašūpot pārliecību par stabilitāti, dzīves vietu un materiālo drošību. Tikmēr, kamēr partneris nerunā par sen zināmu neapmierinātību ar ģimenes situāciju, viss ir pārejoši. Svariem ir ļoti ieteicams apzināti un mērķtiecīgi ieslēgt savu miermīlīgo, šarmanto un harmonisko šķautni, paflirtēt, pievērst uzmanību dzīves baudāmajai un skaistajai pusei, tādejādi harmonizējot kopējo atmosfēru un atbruņojot pat visskarbāko oponentu.

Skorpions

Primārā aktualitāte vēl joprojām būs darbs un neskaitāmie ikdienas mazie sīkumi. Ja darba sakarā būs jāveic kāds telefona zvans vai ar mašīnu kaut kur jādodas, pastāv liels pārpratumu vai tehnisko problēmu risks. Lai arī kam tu ķertos klāt, lietas vedīsies labāk, ja spēsi darboties plānveidīgi, kontrolēti, pacietīgi un sistemātiski. Neklausies tik daudz kolēģos, viņu sacītais var izrādīties tikai pārsteidzīgi spriedelējumi. Rīkojies praktiski un neko neatstāt nepabeigtu. Šajā procesā partneris var kļūt par lielu atbalstu un var palīdzēt tikt galā ar tavu iekšējo spriedzi. Dzīve aicina Skorpionu mācīties izpaust sevi kā uzticamu, šarmantu un atbildīgu partneri, kā rezultātā var izveidoties kāda veiksmīga sadarbība.

Strēlnieks

Strēlniekiem ieteicams vairāk laika un uzmanības veltīt bērniem, izklaidēm vai kādai radošai nodarbei. Var atjaunoties kāds flirts, aizraujoša sarakste vai hobijs. Tomēr to visu būtu stingri jāsaskaņo ar taviem līdzekļiem un brīvo laiku. Patiesībā, pati vēlme pavadīt vairāk laiku ar bērniem vai nodoties kādai izklaidei, var motivēt tevi uzņemties vairāk saistību un nopietnāku atbildību, kas paradoksāli var samazināt iespējas izpausties ārpus darba, toties palielinās tavus ienākumus. Tā kā tas nozīmē, ka darbā būsi izpalīdzīgāks, brīvprātīgi uzņemsies kādu aizvietot, tad arī ar kolēģiem uzlabosies attiecības. Jāuzmanās iekšējo konfliktu starp radošumu un praktiskumu, nekompensēt ar ēdienu.

Mežāzis

Mežāžiem turpinās ļoti jaudīgs laiks. Lielāko motivāciju rīkoties, pašapliecināties, pierādīt un parādīt sevi radīs vecāku padoms vai paraugs, pašreizējā ģimenes situācija, dzīves vietas jautājumi vai arī kaut kur dziļi iekšā gruzdošā neapmierinātība. Tavu apņēmību un sparu pamanīs praktiski jebkurš. Arī mīlestība sāk virmot gaisā, mudinot nodoties baudpilnām un radošām nodarbēm. Tiesa gan Mežāža nopietnība un koncentrēšanās uz kādu jautājumu, var tikt iztulkota kā nepieejamība vai noslēgtība. Enerģijas veicina iespēju tikt vaļā no kādām bailēm, kuru pārvarēšanai spēks būs jāsmeļas sevī un savās vērtībās. Lai arī ko tu sauktu par savām mājām, būs liela vēlme tajās atgriezties.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem vēl joprojām īpaša rekomendācija – nepirkt telefonu, mašīnu, nerisināt dažādus komunikāciju jautājumus, jo tiem ir augsts brāķa vai nepilnību risks. Lai arī cik ļoti gribētos ikdienu pavadīt sociāli aktīvi, pļāpājot un paplašinot paziņu loku, lielāks ieguvējs būsi, ja pavadīsi vairāk laika vienatnē vai darot darbu, ko vari darīt neatkarīgi no apkārtējiem. Uztver šo laiku kā atpūtu – paņem atvaļinājumu, dodies ceļojumā vai piestrādā pie dzīves vietas komforta un skaistuma. Ja pats nepalēnināsi dzīves tempu, dzīve var sarūpēt arī kādu bremzējošu apstākli, pat slimību, lai dotu tev atelpas brīdi. Šobrīd vienatne, sevišķi nedēļas nogalē, ir tā, kas tev sniegs vislielāko piepildījumu un vērtīgākos augļus.

Zivis

Šonedēļ lielākā daļa uzmanības būs saistīta ar ienākumu vai pašvērtības jautājumiem. Vari pārsteigties ar spriedumiem, secinājumiem vai pārvērtēt savu ieguldījumu. Patiesībā, Zivtiņu pašreizējā vieta, stāvoklis un situācija kopumā ir gana stabila un droša. Visādām bailēm, nemieriem un bažām par naudu ir tikai viens uzdevums, neapzinātā līmenī - tevi satraukt vai arī apzinātā - mudināt pārskatīt situāciju kopumā. Ja tomēr neesi apmierināts ar savu ienākumu līmeni, tad tagad ir labas iespējas pārskatīt malā atliktos ilgtermiņa plānus. Šajā laikā liels atbalsts un pārliecības atgriezējs būs tavi draugi. Tāpat arī būs iespējams būtiski paplašināt paziņu loku un atrast jaunus, uzticamus domubiedrus.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru