meditation 2262835 1280Nedēļa paies pilnmēness cienīgā intensitātē. Ar spēcīgu jaudu tā mūs motivēs aktīvi darboties un ķerties klāt pat visnepateicīgākajiem darbiem un pienākumiem. Vislielākais perioda izaicinājums būs spēja sabalansēt savu mērķtiecību un gribu ar zināmu saprātīgumu un pašdisciplīnu. Ar pirmo iniciatīvu un impulsu, visticamāk, lietas vēl neaizies vajadzīgā tempā un ritmā, bet drīzāk prasīs vēl ne vienu vien atkārtotu un sistemātisku piepūli izvirzītā mērķa vārdā.

Kopumā skatoties, šajā nedēļā nebūtu vēlams iziet uz pavisam jauniem projektiem un iecerēm, bet drīzāk, lai iekustinātu vai pabeigtu jau iesāktās vai agrāk ieplānotās aktivitātes. 31. martā ir gaidāms pilnmēness, kas var sakāpināt visus ar savstarpējām attiecībām saistītos jautājumus. Savukārt no šīs dienas Venēra mudinās tiekties pēc skaistuma, baudām un dāmām arī pēc sievišķīgākas pašizpausmes.

Nedēļa piemērota mērķtiecīgam un smagam darbam.

Auns

Ar pilnu jaudu Auni trauksies tik uz priekšu. Tie būs simts un viens dažādi risināmi jautājumi, paveicami darbi un uzdevumi. Neapšaubāmi, to visu pavadīs arī diezgan liela iekšējā spriedze, galvenokārt, dēļ Auna nepacietīgās vēlmes dabūt gatavu visu un uzreiz. Savukārt tie, kuri spēs ieslēgt pašdisciplīnu un savaldīt savu ugunīgo degsmi, rezultātā, spēs gāzt kalnus. Tiem izdosies izpausties kā iedvesmojošam līderim, sevišķi sfērās, kurās jau esi iepriekš darbojies, kā arī paveikt nepaveicamo karjeras vai dzīves mērķu realizācijā, izkustinot kādu sen iestrēgušu tēmu. Nedēļa kopumā paies trauksmainā rosībā, kur apzināti būtu jācenšas dot sev laiku arī atpūtai un dzimšanas dienas nosvinēšanai.

Vērsis

Vērsim lielākā nedēļas jauda būs novirzīta uz iekšējo pasauli. Atkārtoti var uzplaiksnīt atmiņā kādas agrāk neizdzīvotas vai arī līdz galam nepabeigtas situācijas un attiecības. Līdz ar to, tīri nejauši vari satikt kādu pagātnes “rēgu” vai arī pati apzināti vari tiekties pēc atkal satikšanās, lai izrunātu, piedotu un noslēgtu situāciju. Diezgan daudz laika vēlēsies pavadīt vienatnē vai ļoti šaurā lokā. Apņēmīgi vari realizēt kādu ideālistisku, uz labdarību orientētu projektu vai ieceri. Laiks būs ļoti piemērots padziļinātām apmācībām un iekšējam apcerīgumam, kam vislabāk būtu nodoties  ārpus ierastās vides. Jāsaudzē veselība, jāuzmanās no pārpūles. Sākot no sestdienas, Vēršu dāmas sevišķi izcelsies ar savu gaumi un šarmu.

Dvīnis

Draudzība aizņems ļoti lielu vietu Dvīņu ikdienā. Lai arī telefons var zvanīt vienā laidā, sarunu gaitai ir tendence kļūt neproduktīvai. Par sevi var atgādināt seni paziņas, domubiedri vai draugi un aicināt uz kopēju laika pavadīšanu. Iekšēji Dvīņi būs ļoti fokusēti kādam nopietnam darbam, tomēr noignorēt draugu vajadzībās arī var nebūt pa spēkam. Biznesā iesaistītie – būs ļoti tam nodevušies un spēs veikt nozīmīgus pārkārtošanas darbus. Iespējama pārkreditēšana vai, parādu motivēta, jaunu iespēju meklēšana. Pilnmēness ietekmē aktualizēsies izklaides, iepazīšanās un radošums, tikai draugiem var izrādīties citi plāni, vai arī pats vari nespēt līdz galam atslēgties no kādiem nopietniem pienākumiem.

Vēzis

Šonedēļ Vēzim ir divas aktuālas tēmas – partneris un karjera, kuras abas savā starpā nedraudzējas. Tātad, no vienas puses, ir iespēja atgriezties pie jau agrāk uzčubinātiem karjeras mērķiem un pilnībā nodoties tiem, bet, no otras puses, arī partneris prasa savu laiku un uzmanību. Ja nu tā ir sanācis, ka tev nav partnera vai viņš tev patiesi nekā neierobežo, tad tu vari saskarties ar nepieciešamību būt gana drosmīgam un uzdrošināties izcelties. Pilnmēness aktualizēs Vēža mūžīgo dilemmu starp darbu un mājām, karjeru un ģimeni, iekšējo mieru un profesionālajiem panākumiem, kuru atrisināt var tikai ar rīcību. Savukārt nedēļas nogalē pastiprināsies vēlme pēc mierīgas un harmoniskas laika pavadīšanas draudzīgā vidē.

Lauva

Lauvas šajā laikā jutīsies uzlādētas. Nedēļas pirmajā pusē būs vēlme nonākt visu uzmanības centrā, iedvesmot un iedegt prieku apkārtējo sirdīs. Šajā laikā darba dēļ var būt nepieciešams atkārtot kādas zināšanas vai prasmes, vai arī vairākkārtīgi vienu un to pašu stāstīt, mācīt, rādīt vai prezentēt. Tomēr, lai arī cik iedvesmota būtu pati Lauva, situāciju atkārtojumi, smagnējā un nopietnā ikdienas rutīna, var pabojāt omu. Pilnmēness aktualizēs pretrunu starp vienkāršu vai sarežģītu situācijas risinājumu, starp erudīciju vai padziļinātām zināšanām, kuru atrisināt varēs ar pašdisciplīnu un gribu ķeroties klāt viskomplicētākajai problēmai, caur to gūstot nozīmīgu praktisko pieredzi.

Jaunava

Sarežģīts, bet ļoti vērtīgs laiks. Jaunavai būs iespēja atkal un atkal iedziļināties savās iegribās, vēlmēs un domu paternos, tajos novirzot lielu daļu savas radošās enerģijas. Šis iekšējais darbs ir ne tik daudz patīkams, cik drīzāk vajadzīgs. Vīrišķās enerģijas būs dominējošās, tādejādi ļaujot ielūkoties un saprast Jaunavas attiecības ar vīriešiem kopumā – sākot ar tēvu, mīļoto vīrieti un beidzot ar dēlu. Tas dāvās iespēju arī ieraudzīt tās kvalitātes un rakstura īpašības, kuras esi mantojusi no savas dzimtas vīriešiem, un, ja nepatīk, pārraut šīs dzimtas tradīcijas. Pilnmēness aktualizēs izvēles starp - savu vai partnera naudu, pašu pelnīti vai pabalstā, kredītā vai kā citādi saņemti līdzekļi.

Svari

Partnerattiecības Svariem vēl joprojām ir aktuālākā nedēļas tēma. Sarunas grozīsies tikai par un ap attiecību jautājumiem – ko, kurš, kam, cik daudz, tādejādi mēģinot tikt skaidrībā ar savu nostāju. Diskusiju iemesls var būt saistīts ar kādu nekustamo īpašumu, dzīves vietas labiekārtošanas darbiem vai nepieciešamo pārcelšanos. Pilnmēness ietekmē visi partnerattiecību negludumi paliks tikai vēl pamanāmāki. Rezultātā, tas motivēs ar laulāto draugu vai biznesa partneri beidzot izrunāties un atrisināt ieilgušo konfliktu vai problēmu. Jau nedēļas nogalē Svari sajutīsies daudz harmoniskāk un maigāk, kas ļaus mierīgā garā izsvērt savas prioritātes un pašdisciplinēti rīkoties saskaņā ar tām.

Skorpions

Skorpioniem būs darba pilnas rokas un jebkura jautājumu tie risinās sparīgi un apņēmīgi. Šonedēļ, visticamāk, būs jāatgriežas pie jau pazīstamiem pienākumiem vai projektiem. Kolēģu sacītais var ievest maldināšanā un kavēt darbus. Lai vai kā, būtu ļoti ieteicams rīkoties lēni, pacietīgi, sistemātiski un mērķtiecīgi. Pilnmēness ietekmē radīsies dilemma – rīkoties atklāti vai paslepus, rēķināties ar kolēģiem vai darboties vienatnē. Risinājums ir meklējams nepieciešamībā darīt lietas pareizi un tā, kā ir formāli atrunāts. Nedēļas nogalē laiku vēlēsies pavadīt mierīgā gaisotnē vienatnē vai ar mīļoto cilvēku, bet ar pirmdienu atgriezīsies izteikts cīņas spars un vēlme pašapliecināties.

Strēlnieks

Galvenā nedēļas tēma – izklaižu, atpūtas un hobiju izmaksu saskaņošana ar tavām finansiālajām iespējām. Vislielākie ieguvēji būs radošo profesiju pārstāvji, jo, iespējams, sāksi pelnīt vai pelnīt adekvāti vairāk ar savu radošo talantu. Šajā laikā var uzrasties kāds no taviem bijušajiem un mēģināt atjaunot komunikāciju. Pilnmēness aktualizēs dilemmu – izpausties,i izklaidēties vienatnē vai draugu kompānijā, sekot savai sirds balsij vai kādām kopējām interesēm. Šeit galvenais akcents būtu jāliek uz sevi, savām vēlmēm un finansiālajiem ieguvumiem. Jaunas romantiskas iepazīšanās var ātri un spontāni uzvirmot, bet arī tik pat ātri izdzist. Sacīto un solīto būtu ieteicams iepriekš pārbaudīt.

Mežāzis

Mežāži šobrīd ir gribasspēka un mērķtiecības pilni. Gandrīz nekas nespēj aizkavēt to pacietīgo un apņēmīgo virzību pretī saviem mērķiem. Šis ir piemērots laiks, lai atstātu labu iespaidu uz valsts iestādēm un dažādām birokrātiskām institūcijām. Tomēr dažādu dokumentu kārtošanā ir iespējams liels kļūdu risks. Vislielāko uzmanību prasa nekustamais īpašums vai ģimenes lietas kopumā – šīs jomas nepabeigtos jautājumus un konfliktus tagad būtu ieteicams atrisināt. Pilnmēness aktualizēs pareizu laika sadalījumu starp darbu un mājām. Sākot ar sestdienu būs labas iespējas atpūsties, izklaidēties un iepazīties, savukārt Mežāžiem – vīriešiem, gūt īpašus panākumus pie daiļā dzimuma.

Ūdensvīrs

Sarunas, pārrunas, tikšanās, rakstīšana un sapulces, ar to visu var būt piepildīta šī Ūdensvīru nedēļa. Tomēr tā nebūs tik produktīva kā sākotnēji cerēts – tikšanās var tikt pārceltas vai atliktas, pārrunas nenovestas līdz kādam loģiskam risinājumam. Nekas cits neatliek kā likt lietā savu humora izjūtu un pasmieties par to, kā situācijas un notikumi mainās no tevis neatkarīgu iemeslu dēļ. Ja esi sen gaidītā atvaļinājumā, neļaujies telefona zvanu vai e-pastu provokācijām, neko tu garām nepalaidīsi. Papildus rūpes var prasīt nepieciešamība novērst kādas ar mašīnu vai telefonu saistītas problēmas.  Katrā gadījumā, vislielākais ieguvējs būsi, ja atļausi sev distancēties no apkārt valdošās kņadas.

Zivis

Šobrīd vissarežģītākā un aktuālākā būs ienākumu tēma. Zivtiņām var būt sakrājušās dažādas vēlmes un vajadzības, kuras tā vien gribēsi apmierināt. Tomēr papildus tēriņi galīgi nesakritīs ar pašu uzbūvētajiem ilgtermiņa plāniem. Šonedēļ, īpaši ceturtdien, var būt liels kārdinājums ļauties kādam spontānam pirkumam vai tērēšanās priekiem. Tajā pašā laikā, Zivīm ir iespēja atjaunot kontaktus ar bijušajiem darba devējiem, vai arī gūt papildus ienākumus, liekot lietā kādu laiku novārtā atstātas prasmes. Dažādām profesionālām apvienībām un organizācijām, var būt nozīmīga loma tavu neapzināto talantu atklāšanā. Pilnmēness aktualizēs jautājumu – vai pelnīt pašai vai rēķināties ar citiem naudas ieguves veidiem?

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt