spring awakening 3132112 1280Nedēļa paies pilnmēness un dilstoša mēness fāzē. Vēl joprojām ir piemērots laiks aktīvai rosībai. Ja iepriekšējās pāris nedēļas vairāk bija novērojama tendence iedvesmas pilniem sapņot par zilām tālēm, ar tam iztrūkstošo konkrētību, apņēmību un reālu rīcību, tad ar šo nedēļu tas viss mainīsies.

Jau ar 6. martu būsim stipri izlēmīgāki, viens otrs pat karstgalvīgs, runāsim tieši, konkrēti un bez liekvārdības. Tūlīt pat, jau no 7. marta, arī mūsu vēlmēs kļūsim stipri nepiekāpīgi, akcentējot pašlabumu un savas vajadzības kopumā. Līdz 9. martam būtu vēlams vismaz iesākt šī gada jaunos projektus un ieceres, jo tūlīt pēc tam, praktiski līdz rudenim, ir gaidāmi dažādi apgrūtinājumi, un laiks būs vairāk piemērots agrāk aizsāktu, mēģinātu un testētu ieceru atkārtotai iekustināšanai.

Nedēļa piemērota apņēmīgas mērķtiecības pilnai rosībai.

Auns

Ar katru nedēļas dienu Auni jutīsies aizvien labāk un labāk. Apkārtējie sāks runāt tiešu valodu un atklāti teiks, ko vēlas un nevēlas, attiecīgi šāda pieeja viņiem būs pat ļoti pa prātam. Aunu dāmas tuvākajās nedēļās būs īpaši spilgtas, iekārotas un pamanāmas, ar to nodrošinot iespēju panākt savu. Iekšējā pasaule atstās ļoti lielu iespaidu jautājumos, kur jāizpaužas pašam kā autoritātei vai jāveido attiecības ar tām, atkarībā no tava iekšējā dialoga – noniecinot vai pārvērtējot sevi. Emocionālais plāns nedēļas pirmajā pusē būs pārmēru trausls un viegli aizkaitināms, savukārt sākot no sestdienas, pat ļoti vēss, kontrolēts un disciplinēts, kas ļaus lietišķi pievērsties jebkuram darba jautājumam.

Vērsis

Nedēļas pirmajā pusē Vērsis var diezgan jūtīgi noreaģēt uz savu laulāto draugu vai kādu sadarbības partneri, piemēram, apvainojoties, noslēdzoties vai sadusmojoties, ka nenotiek pēc viņa prāta. Patiesībā, sākot ar šo nedēļu, Vērsis var sākt pat slēpt no citiem savas patiesās domas, iespējams, tieši dēļ to neglaimojošā vai kutelīgā rakstura. Arī savas vēlmes Vērsim būs tendence paturēt pie sevis, kas veicinās iekšēju katarsi un nodrošinās ar to spēku un jaudu, lai līdz svētdienai pārkārtotu savu uzņemto dzīves kursu, saņemtos studijām, ceļojumam, vai izdarītu vērtīgus secinājumus par savu dzīvi un atbilstoši tam, koriģētu to. Šajā laikā draugi būs tava lielākā un svarīgākā atbalsta sistēma.

Dvīnis

Lai arī Dvīnis ļoti labi spēs iekļauties jebkurā kompānijā un sabiedrībā, viņā pašā virmos pārliecina, ka apkārtējie ir drīzāk pret viņu. Patiesībā šis laiks ļoti spēcīgi un uzskatāmi nodemonstrēs to, ka ārējā pasaule ar tās notikumiem vien ir tavas iekšējās pasaules un izjūtu atspoguļojums, piemēram, tavu iekšējo nepārliecinātību apkārtējie nospoguļos paužot savas šaubas vai kritizējot. Neskatoties ne uz ko, būtu ļoti rekomendējams būt sabiedriski aktīvam – iesaistīties dažādās kolektīva un draugu aktivitātēs. Jo no šīs puses var nākt kā potenciālās profesionālās iespējas, tā arī stimuls ieslēgt pašdisciplīnu un pārkārtot ikdienu daudz efektīvākam sava laika un enerģijas patēriņam.

Vēzis

Vēzim vēl joprojām šis ir burvīgs laiks. Mīlestība sirdī, ticība labākai nākotnei un dzīves jēgas apzināšanās. Pamazām, nedēļas gaitā, aizvien lielāka vērība tiks pievērsta profesionālo ambīciju jautājumiem – par to tiks runāts, domāts un, ar bez kompromisa attieksmi, meklēts ceļš sevis realizācijai. Tas liks sakārtot to, kā tu izpaud sevi un savus talantus, kā tu sadarbojies ar apkārtējiem, kā arī liks kritiski pārskatīt tā visa praktiskumu un pamatotību. Šāda pieeja līdz svētdienai var sagādāt kādu jaunu pagrieziena punktu tavos mērķos vai karjerā. Nedēļas fonu nedaudz pabojās Vēzim tik aktuālā emocionālā noskaņa, kas nedēļas sākumā būs izteikti mainīga, bet nedēļas nogalē – pārmēru stabila vai pat sabloķēta.

Lauva

Nedēļa aizsāksies uz ļoti ģimeniskas nots vai ar salīdzinoši lielu vēlmi pavadīt laiku pa mājām. Brīvajām lauvenēm ir iespējama liktenīga romantiska aizraušanās, kas var veicināt kādas nozīmīgas dzīves pārmaiņas. Savukārt intuitīvas iekšējās izmaiņas var būtiski ietekmēt ikdienas ritmu, sākot ar veselīgāku uzturu, aktīvāku dzīvesveidu un beidzot ar revīziju savos ikdienas pienākumos. Vispār ieteicams būtu pastiprināti rūpēties par savu veselību. Tas ļaus atbrīvoties arī no pārmērīgas atbildības uzņemšanās par to, kas galīgi nav no tavas puses ietekmējams. Lauvām paveras iespēja spert konkrētus, praktiskus un pārdomātus pirmos soļus, lai tuvotos saviem patiesajiem ideāliem un sāktu dzīvot saskaņā ar savu patieso vērtību sistēmu.

Jaunava

Jaunavas vēl joprojām pavada liela vēlme izzināt, komunicēt un dalīties ar apkārtējiem. Ģimenes situācija var izsaukt būtiskas iekšējās pārmaiņas, vedinot uz lietām paskatīties no pavisam provokatīva un izaicinoša skatu punkta. Domas dabiski tieksies uz dziļumu, mēģinot visu aktuālo izprast, analizēt un sintezēt, bet partneris var dāvāt kādu sajūtās balstītu intuitīvu atklāsmi. Vēlmes un no tām izrietošās nedēļas prioritātes grozīsies ap seksu, naudu un iespēju kontrolēt situāciju. Tas var kā pozitīvi atsvaidzināt pārtnerattiecības tā arī veicināt greizsirdību. Tomēr, rezultātā, tam būtu jāpalīdz pārvarēt bailes, priekšstatus un paša uzliktos rāmjus, kas ierobežo tava radošā potenciāla izpaušanu.

Svari

Sākot no šīs nedēļas, Svariem būtiski būtu likt lietā vienu no saviem spēcīgākajiem talantiem – spēju iziet uz kompromisiem. Jo grozi kā gribi, apkārtējie un, jo sevišķi, partneris, nebūs gatavs panākties soli pretī. Tik jāpatur prātā, ka kompromiss nenozīmē bezierunu paklausību, bet viedu spēju rast abām pusēm absolūti pieņemamu risinājumu. Ja partnerattiecības būs viena no izaicinošākajām nedēļas tēmām, tad pozitīvi satraucoši notikumi ir gaidāmi darba un naudas jautājumos, ar iespējām un finansiāliem bonusiem. Šonedēļ būtu jābūt arī uzmanīgākiem pie stūres. Savukārt nedēļas nogale būs piemērota daudzu ģimenes un dzīves vietas jautājumu risināšanai.

Skorpions

Nedēļas sākumā ir gaidāmi diezgan spēcīgi emocionālie kāpumi un kritumi, sevišķi, ja Skorpions vēlēsies saglabāt kontroli pār savu jūtu pasauli. Lai arī romantika un izklaides var vēl joprojām ieņemt lielu vietu Skorpiona dzīvē, to prāts ar lielu degsmi uzsāks risināt kārtējo puzli kā darba, tā ikdienas neskaitāmo pienākumu sakarā. Rezultātā, var sanākt sarakstīties, konsultēties un pētīt dažādus stipri lietišķus jautājumus. Tā kā jebkuru aktuālo tēmu gribēsi atrisināt ļoti ātri, birokrātijas lēnīgums sagādās papildus stresu. Savukārt kāda iespēja nopelnīt var mudināt mainīt darbu. Jebkurā gadījumā, intuīcija šajā laikā būs spēcīga un droši vari uzticēties tās vadībai.

Strēlnieks

Strēlnieki savā dzīvē gatavojas kādai lielākai, iespējams, pat pašu iniciētai revolūcijai. Sevišķi ceturtdien un piektdien gaidāma tik nepārvarama vēlme pēc jauniem iespaidiem, zemēm, garšām, zināšanām un izjūtām, ka tīri organiski ieaicināsi savā ikdienā jauno. Iespējams, ka tas varētu būt jauns hobijs, ballītes organizēšana, romantiska aizraušanās vai jebkas cits, galvenais, lai būtu interesanti un nekavējoties. Šī pati tendence var Strēlniekam likt atkārtoti pārskatīt tos savus talantus un spējas, kas nes ieņēmumus, un papildināt savu prasmju sarakstu ar vēl kādu punktu. Šīs nedēļas degsme un nepacietība motivēs uz daudzveidīgāku sevis realizāciju un aizraujošāku dzīvi.

Mežāzis

Nedēļas sākuma emocionālais svārstīgums Mežāzim nebūs pa prātam. Ir lietas, kas ir jāizdara un jautājumi, kas jāizrunā, un apkārt valdošā emocionalitāte un jūtīgums tikai traucē. Gaidāmas nozīmīgas un intuitīvas sarunas, kas ilgtermiņā var atstāt iespaidu uz tavu iekšējo motivāciju. Vēlmes un domas aizvien vairāk sāks riņķot ap ģimenes vai dzīves vietas jautājumiem. Kā rezultātā var tikt apsvērta iespēja mainīt dzīves vietu vai pat valsti. Savukārt ar sestdienu, Mežāži varēs sevi dabiski izpaust savā lietišķumā, mērķu konkrētībā un praktiskumā līdz pat tādam apmēram, ka var parādīties darbaholisma iezīmes, kaut arī par patieso Mežāža paveiktā darba apjomu neviens var tā arī neuzzināt.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem sākas laiks, kas ir piemērots sarunām par un ap aktuālo un paziņu loka paplašināšanai. Tādēļ daudz laika vari pavadīt vienkārši socializējoties vai runājot pa telefonu. Ūdensvīrs diezgan pēkšņi var iedegties par jauna telefona vai cita “gadžeta” iegādi, bet viens otrs pat par mašīnas pirkšanu. Ja nedēļas sākums ar labiem rezultātiem vairāk aktivizēs darba, karjeras un naudas jautājumus, tad nedēļas nogalē būs liela vēlme pavadīt laiku vienatnē un neviena netraucēts. Lai arī telefons var turpināt zvanīt un draugi iniciēt dažādas laika kopā pavadīšanas, tieši nedēļas noslēgumā tava atbilde būs ļoti tieša, pat neraksturīgi asa, paužot tavu nepatiku tikt iztraucētam no savas pasaules.

Zivis

Nedēļas jubilāri turpina izbaudīt sev veltīto uzmanību. Zivtiņu intuīcija ir maksimāli aktivizēta, pat līdz tādai pakāpei, ka tie, kuri netiks galā ar savām sajūtām un izjūtām, var apmaldīties fantāzijās, vai pat apzināti bēgt no realitātes ar televīzijas vai kādu apziņu mainošu vielu starpniecību. Ar šo nedēļu aizsākas periods, kurā naudas jautājumi sāk ieņemt aizvien lielāku lomu, iespējami veiksmīgi darījumi, jauni vai papildus naudas gūšanas avoti. Arī mērķu un veselīgo ambīciju sfērā vēl joprojām plūst daudz enerģijas, kas var palīdzēt aktīvi rosīties izvēlētās ieceres virzienā. Nedēļas nogalē būsi neraksturīgi savākts un pašdisciplinēts un vari veltīt laiku nopietnai ilgtermiņa plānošanai.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru