dolphins 918752 1280Šī nedēļa paies maigās un plūstošās Zivs zīmes ietekmē, kas vedinās uz harmoniskām un mierīgām nodarbēm. Tas, kas šonedēļ var nedaudz sapurināt ir 2. martā gaidāmais pilnmēness un visu periodu aktivizētā Marsa enerģija, kas gādās par veselīgu dinamiku un neļaus ieslīgt sapņainā bezdarbībā. Pilnmēness pastiprinās iekšējo spriedzi jautājumos – ticība, cerība, mīlestība un tās saskanīgums ar tavu darbu un praktiskajiem ikdienas soļiem. Tādejādi veicinot šo visnotaļ mierīgo, radošo, plūstošo un sapņaino enerģiju adaptēt savā dzīvē tīri praktiskā veidā. Ļoti piemērots laiks mīlestībai, romantikai, koncertiem un mākslai kopumā. Savukārt nepiemērots - loģisku, detalizētu un precīzu intelektuālo darbu veikšanai.

Šonedēļ ieteicams ļauties radošai iedvesmai un vairot skaistumu pasaulē!

 

Auns

Auniem šī nedēļa arī būs vairāk vērsta uz savu iekšējo pasauli, pārdomām un apcerīgumu. Tas, kur Auni vēl joprojām var izpausties stipri enerģiski ir ceļošana, tās plānošana vai ar zināšanu padziļināšana savā specializācijā. Var uzrasties kādi slepeni nelabvēļi, kas aprunā vai ceļ neslavu. Tomēr, šāda ietekme tikai spēcinās apņēmīgu cīņas sparu un vēlmi rīkoties, motivējot veikt visnotaļ vērtīgus savu ieceru uzlabojumus. Piektdien gaidāmais pilnmēness pastiprinās iekšējo konfliktu starp sirdi un prātu, mīlestību un praktiskumu, vēlmi palīdzēt un reālajām iespējām. Jebkurā gadījumā, vislabāk Auni jutīsies pavadot daudz laika vienatnē vai savā nodabā.

Vērsis

Draugu tēma šonedēļ ieņems centrālo vietu. Iespējams daudz laika un uzmanības veltīsi kopā pavadīta laika burvībai. Tieši tādēļ var iekavēties kādi darbi un rasties iespaids, ka esi nedaudz apslinkojies. Tomēr tas ir pilnīgā saskaņā ar perioda enerģijām, kas vedina uztvert dzīvi vairāk caur sajūtām – ieklausoties draugu sacītajā, palīdzot un atbalstot, iemīloties un mīlējoties, izbaudot mīkstas gultas, salda miega un gardu maltīšu radīto mierīgo omulību. Pilnmēness var sagādāt pat tīri patīkamu stresu, kas rodas gatavojoties draugu uzņemšanai vai sirdi kutinošam randiņam. Pār visu dominēs vēlme pēc harmonijas un skaistuma, kā attiecībās un sarunās, tā arī vidē un izskatā.

Dvīnis

Ļoti labas darba un karjeras perspektīvas, sevišķi, ja Dvīņi būs gana drosmīgi iestāties par savu patiesību un pārliecību, un aizstāvēs savu viedokli. Šajā laikā ļoti daudz domas un idejas var dabiski rosīties par un ap kādu potenciālu paaugstinājumu vai lielāku dzīves mērķi. Tomēr šajās vīzijās un domās būs ļoti grūti nonākt pie konkrēta rīcības plāna vai praktiskiem tālākajiem soļiem, tādēļ arī drosmīga rīcība un uzdrošināšanās ir tas, kas vislabāk kalpos nepieciešamai virzībai. Šajā laikā, ja vajadzēs, Dvīnis spēs lāci no meža izrunāt, tik nelieciet pēc tam par šiem vārdiem arī atbildēt. Pilnmēness aktivizēs konfliktu starp nekonkrētām profesionālajām iespējām un konkrētajiem ģimenes un mājas jautājumiem.

Vēzis

Harmonisks laiks. Šī nedēļa Vēzītim būtu piemērota ceļojumiem, apmācībām un redzes loka paplašināšanai. Pastiprināsies intuitīvā pasaules uztvere, līdzjūtība un izjūtu dziļums. Liels prieks būs par sirsnīgu kopā pavadītu laiku - vienam ar mīļoto cilvēku, citam ar bērniem. Jauna lietu izpratne var motivēt uzņemties kādus papildus pienākumus darbā vai mājās. Savukārt pilnmēness ietekme aktualizēs iekšējo dialogu saistībā ar to, vai tik nevajadzētu sākt uztvert lietas vienkāršāk, tā kā visi citi, nevis mēģināt saklausīt savu iekšējo balsi, noķert pareizo noskaņojumu u.tml. Tomēr, pat pamēģinājis, Vēzītis tik un tā nonāks pie slēdziena – viņa izjūtām pilnā pasaules uztvere ir patiesā bagātība.

Lauva

Lauvām turpinās ļoti intensīvs laiks. Viņām tā vien gribēsies uzticēties nezināmajam un noriskēt vai nu uzsākt kādu biznesa ieceri, paņemot kredītu vai ļaujoties kādai uzvirmojušai kaislībai. Tāda kā akla vēlme ļauties riskam. Ja riskēsi ar naudu, piemēram, ieguldot azartspēlēs, kādās dārgās izpriecās, spekulācijās, tad risks var neattaisnoties. Savukārt riski saistībā ar nekustamo īpašumu, dzīves vietas un ģimenes tēmu kopumā, gan var sevi attaisnot. Šis laiks ļoti spēcīgi maina un arī mainīs to, kā Lauva redz pati sevi un kā viņa parāda sevi apkārtējiem. Šonedēļ pilnmēness aktualizēs naudas jautājumus: sava nauda vai nauda no kopēja projekta, partnera vai bankas, ieguldīt vai aizņemties, tērēt vai taupīt.

Jaunava

Jaunavas daudz laika un uzmanības veltīs savam partnerim, kurā var ar jaunu degsmi iemīlēties. Nedēļa maigā veidā mudinās uzdrošināties vairāk – gribēt, cerēt un vēlēties, kā arī izpaust sevi kādā jaunā vai vēl līdz galam nekomfortablā lomā vai jomā. Pilnmēness fona noskaņa var nedaudz pakaitināt Jaunavas ar apkārt valdošo nepraktiskumu un nekonkrētību. Tomēr, ja Jaunava atlaidīs savu kritisko un detalizēto prātu, tad tīri labi spēs izbaudīt šo laiku. Der ieklausīties apkārt esošajos cilvēkos un iedziļināties viņu pasaules redzējumā, tas var ne tikai iedvesmot, bet arī palīdzēt paskatīties uz lietām savā dzīvē no plašākas perspektīvas.

Svari

Darbs var izrādīties mīļākā laika pavadīšanas vieta, tik daudz ko pārrunāt un izrunāt, tik daudz kas jāpadara. Tanī pašā laikā - tik izteikti plūstošā un nenosakāmā veidā, ka var iestāties pilnīgs haoss tajā, ko esi vai neesi paveicis, cikos sākas vai beidzas darbs. Tomēr, jebkurā gadījumā, tas tiks novērtēts un nesīs papildus labumus tavam maciņam. Papildus stresu var sagādāt kādi atlikti jautājumi, cerībā, ka tie paši no sevis izzudīs. Piemēram, saistībā ar neizrunātiem pienākumiem, ko solītu un neizpildītu klientam vai kolēģim, atliktu mašīnas apkopi un citi. Savukārt pilnmēness pacels jautājumu - vai tas ko tu dari ir priekš tevis gana saturisks un jēgpilns?

Skorpions

Skorpionus šis laiks iedvesmos mērķēt augstāk, tālāk un vispār klusībā tiekties pēc zvaigznēm. Sagaidāms radošais pacēlums, kopā ar paļaušanos uz veiksmi, kas dažiem var arī attaisnoties. Ļoti liela iespējamība ir mīlestības un kaisles pilnām attiecībām. Dziļums pēc kura tu tiecies, šajā laikā var tikt sasniegts tīri intuitīvā ceļā. Izklaides, radošā rosīšanās vai kāda aizraušanās var iedvesmot vai motivēt jauniem ienākumu gūšanas veidiem. Sajūtās valdošā spontanitāte nesaskanēs ar taviem esošajiem plāniem un var kaitēt draudzībai. Tanī pašā laikā, šī nedēļa nav ne pirmā un ne pēdējā, kad Skorpions vadīsies nevis pēc loģikas, bet kādām citām savām maņām.

Strēlnieks

Strēlnieks vēl joprojām apņēmīgs, drosmīgs, pārliecināts un gribasspēka pilns ir gatavs iekarot visu pasauli. Tomēr visraitāk lietas vedīsies, ja šī “pasaule” būs vairāk saistīta ar dzīvesvietas un ģimenes jautājumiem. Šis idealizēto sajūtu pilnais un apcerīgais laiks filozofiski noskaņotajam Strēlniekam palīdz paraudzīties uz savas dzīves kopainu daudz plašāk, dziļāk un pilnīgāk. Piektdienas pilnmēness enerģija aktualizēs iekšējo konfliktu starp darbu un mājām, ģimeni un karjeru, ambīcijām un iekšējām vajadzībām. Būtiski uzlabosies pašsajūta, ja atļausi sev nodoties filozofiskām pārdomām vai apcerīgumam par lietu dabu mierīgā mājas vidē, bet vēl labāk, dodoties kādā nelielā ceļojumā.

Mežāzis

Mežāži arī šonedēļ jutīsies ļoti labi. Visas nedēļas garumā plānojas aktīva komunikācija un socializēšanās. Negaidīti viņi var kļūt par ziņu pienesēju vai starpnieku, vienīgi informācijas precizitāte nebūs ļoti augsta, bet gan drīzāk ļaus “uztaustīt” kopējo atmosfēru un attieksmi. Tādēļ arī būtu labāk strādāt pie kādas ilgtermiņa ieceres, kur vairāk tiek strādāts pie kopējām aprisēm, nevis vissīkākajiem soļiem ceļā uz to. Nedēļas gaitā var uzrasties iekšējā neapmierinātība, ja sarunas riņķī un apkārt kādai tēmai būs vairāk, nekā reāla rīcība. Tanī pašā laikā, sarunu gaitā rastās idejas palīdzēs iziet ārpus ierastajiem rāmjiem un ieraudzīt jaunus izaugsmes virzienus.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem šonedēļ ir brīnišķīga iespēja atklāt sevī kādu jaunu talantu, sevišķi saistībā ar radošo pašizpausmi – oriģinālas idejas, spilgtas oratora dotības, tālejošu nākotnes perspektīvu nojausma un ne tikai. Būtu pat ieteicams ļauties savai fantāzijai un radošajai iedvesmai, jo tas viss ļoti dabiski virzīs tevi uz kādu jaunu lomu – amatu, statusu, kurā sevi nākotnē realizēt. Piektdienas pilnmēness tikai pastiprinās iekšējo nepieciešamību sevi brīvi izpaust kādā jaunā ampluā, kas nākotnē var kļūt par tavu ienākumu avotu. Koncentrēšanās uz citu talantiem un resursiem radīs iekšēju stresu, bet arī mudinās savējos neslēpt zem pūra.

Zivis

Ļoti pacilājoši, iedvesmojoši un visnotaļ radoši Zivis izpaudīsies savā dzimšanas dienas laikā. Esot viņu sabiedrībā ikviens tiks apburts ar šo vērīgo, izpalīdzīgo un intuitīvo būtņu šarmu. Tādēļ apkārtējie dabiski tieksies atrasties viņu tuvumā. Šajā nedēļā būtu maksimāli jāliek lietā visi savi talanti, lai uzdotu toni visam turpmākajam gadam. Pieraksti savus sapņus, piefiksē sarunas, kuras tevī norezonē. Tās ļaus atklāt jaunas nianses tavā nākotnes vīzijā. Palutini sevi ar SPA procedūrām un aromātisko vannu sveču gaismā. Ieklausies savā iekšējā balsī un ļaujies sajūtu plūdumam, tas tevi harmoniski virzīs realizēt kādus savus mērķus.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru