love 3134063 1280Gads ir jau paspējis uzņemt savu tempu un pamazām atklāj savas galvenās kārtis. Piedāvāju nedaudz rotaļīgi un kodolīgi uzzināt - ko tu visvairāk mīlēsi un kur būs rodams lielākais tava prieka un iedvesmas avots 2018. gadā.

Auns

Izaicinājuma mīlestība. Stāvot ar abām kājām uz zemes, uzņemies risku – attaisnosies.

Vērsis

Partnera mīlestība. Partneris var būt pilnīgs pretstats tev, bet tas palīdzēs tev iziet no komforta zonas un piešķirt dzīvei jaunas garšas, krāsas un iespējas.

Dvīnis

Darba mīlestība. Prieku smelies mazajos ikdienas pienākumos un kā zvaigzne vari uzmirdzēt savā kolektīvā.

Vēzis

Prieka mīlestība. Tava laime slēpjas izklaidēs un jaunos hobijos, rīko svētkus un pavadi laiku ar bērniem. Iespējams ģimenes pieaugums. Sirdī brīvajiem - romantiskā mīlestība. 

Lauva

Ģimenes mīlestība. Tavas mājas un ģimene ir tava priekpilnā pils un karaļvalsts.

Jaunava

Izziņas mīlestība. Informatīvie guru – vienmēr pareizā vietā un laikā, atrod vajadzīgo informāciju un kontaktus. Laiks sevi paslavēt.

Svari

Materiālo labumu mīlestība. Laiks pelnīt naudu un, ja tā kur kavējas, no savas pūra lādes izvilkt vēl kādu savu talantu vai mainīt darbu.

Skorpions

Sevis mīlestība. Kur vien paskaties - pasaule ir pilna iespēju un tu pats - vislielākā tās vērtība.

Strēlnieks

Vienatnes mīlestība. Vislielākie notikumi ir gaidāmi tavā iekšējā pasaulē, caur sapņiem un vīzijām tiks izcelta ne viena vien ideja vai norāde taviem tālākajiem dzīves soļiem.

Mežāzis

Draugu mīlestība. Mērķu konkrētība un plānveidīga virzība uz tiem. Prieka un darāmā vērtības apzināšanās caur domubiedru atrašanu un draugu atbalstu. 

Ūdensvīrs

Panākumu mīlestība. Iespējas būtiski uzlabot savu sniegumu, pamanāmāk sevi izpaust vai virzīties uz priekšu pa karjeras kāpnēm.

Zivis

Dzīves plašuma mīlestība. Laiks skaistiem ceļojumiem, jaunai izglītībai vai sākt iezīmēt aprises kādam lielam dzīves sapnim.

 

© Jana Reķe, astropsihologs, speciāli www.dveselesspeks.lv, 2018

Pievienot komentāru