weddings 2784455 1280Pēc nogurdinošā aptumsuma perioda, beidzot ir pienākusi nedēļa, kura vairāk sola atpūtu un mierīgu darbošanos jau iepriekš ieskicētajos virzienos.

Nedēļa aizritēs ar spēcīgu Zivju zīmes akcentu, dāvājot mums dziļākas sajūtas, intuitīvāku un radošāku pasaules uztveri, vēlmi pasapņot, pafantazēt, kādam arī paslinkot vai pelnīti atpūsties. Ļoti labs laiks, lai klausītos sajūtu un noskaņu mūziku, noskatītos kādu filmu ar “jēgu”, palutinātu sevi ar ko skaistu un patīkamu. Iespējams radošs pacēlums un iedvesma. Savukārt nebūtu vēlams ķerties klāt pie ļoti smalkiem un precīziem, racionāliem un loģiskiem darbiem.

Nedēļa piemērota, lai mierīgi darbotos saskaņā ar savu lietu izjūtu.

 

Auns

Nedēļa aizsāksies ar stipru impulsu, nevienā neklausoties, izpausties pēc sava prāta. Jebkurš, kas stāsies ceļā var saskarties ar neiecietību, stūrgalvību un pat eksplozīvām emocijām. Tomēr jau no trešdienas šī degsme krietni aprims. Apņēmīgie Auni var kļūt nedaudz noslēgtāki un pat mierīgāki, būs vēlme tiekties pēc iekšējā “restarta”, ko var palīdzēt gūt garākas pastaigas, intensīvas sporta aktivitātes vai vides maiņa, dodoties izbraucienā vai ceļojumā. Laiks ir piemērots arī jaunu zināšanu apguvei un redzes loka paplašināšanai. Nedēļa var būt sarežģīta ar to, ka būs grūti saprast apkārtējos cilvēkus un viņu motīvus.

Vērsis

Beidzot arī Vērši sajutīsies patiesi labi un tajā būs īpašs nopelns draugiem un domubiedriem. Apkārt valdošās rūpes par skaistām lietām, vietām, vidi un laika pavadīšanu, stipri rezonēs ar Vērsīša dabu. Arī enerģiju veicinātā mierīgā rosīšanās un darba mīlestība Vērsītim pat ļoti ies pie sirds. Īpaši izbaudāma būs trešdiena un ceturtdiena, kurās var ieplānot kādu masāžu, īpaši gardu maltīti, iespējams, pat paša gatavotu. Tanī pašā laikā, būs vēlme arī nedaudz vairāk atpūsties un paslinkot. Savukārt draugu sacīto nevajadzētu uztvert pārāk tieši un burtiski. Nedēļa piemērota koncertu vai izrāžu apmeklēšanai, harmoniskai laika pavadīšanai un sevis lutināšana ar kaut kā skaista iegādi.

Dvīnis

Dvīņiem ir laiks pievērsties karjeras jautājumiem, bet ne tā plānveidīgi un loģiski, bet drīzāk intuitīvi sajūtot pareizo virzienu, īstos vārdus un iedvesmojošāko scenāriju. Priekšnieka sacīto nevajadzētu uztvert pārāk burtiski, tas var izrādīties vienkārši kaut kas uz impulsu pateikts. Ja tev ir nopietns, informatīvi analītisks darbs, tad šonedēļ ir jāķer mirkļus, lai paveiktu iecerēto un vispiemērotākās būs piektdiena un sestdiena. Toties radošajām personībām, šis var būt īsts ziedu laiks, ar bagātīgu radošo iztēli, aizraujošām idejām un vairāk skaistu, nekā praktisku un noderīgu lietu radīšanu. Jebkurā gadījumā būtu lietderīgi atļaut sev nedaudz pafantazēt – ko tu vēlies?

Vēzis

Vēzītim šī nedēļa solās būt skaistu, idealizētu un iedvesmojošu sajūtu un emociju pilna. Tagad būs viegli uz savu dzīvi paraudzīties no plašākas, globālākas perspektīvas un neļaut sev satraukties par ikdienas mazajām problēmām un niekiem. Ar šādu noskaņu Vēzītis var izlasīt kādu aizraujošu grāmatu, doties ceļojumā, nodoties meditācijai vai kādai pasaulei vajadzīgai iecerei, kas var palīdzēt, glābt, atbalstīt vai kā savādāk vairot tajā skaistumu, labestību un mīlestību. Sajūtām visbagātākās būs svētdiena un pirmdiena, kad lai ko tu darītu, māju sajūta būs viegli sevī atrodama. Arī mīlestības amors tepat vien tuvumā lidināsies, iespējams pat darba vietā.

Lauva

Lauvām šī nedēļa var paiet risinot ļoti dziļi jūtīgus un nozīmīgus personības jautājumus. Viena mērķtiecīgi apmeklējot terapeitu, kāda cita, saskarsies ar tādiem dzīves apstākļiem, kad gribot negribot jāaizdomājas par eksistenciāliem dzīves jautājumiem. Jebkas, kas šajā laikā notiek tavā dzīvē, netiek uztverts kā pats par sevi saprotams. Šķiet visam ir uzradusies kāda dziļāka nozīme vai tālejošāka jēga, kuru saprast būtu lietderīgi jau tagad. Tanī pašā laikā būs Lauvas, kuras ātri vien tiks skaidrībā ar šo iekšēji stipri transformējošo aspektu, un tūlīt pat ātri un uzņēmīgi, pielietojot savas no jauna uztaustītās personības šķautnes, īstenos kādu projektu vai tālejošu ieceri.

Jaunava

Jaunavām apkārtējie cilvēki, sevišķi partneris, kā spogulī atspoguļos viņu pašu iekšējās pasaules norises. Tas var būt jo īpaši izaicinoši dēļ pilnīgi pretnostatītās lietu uztveres un gaitas. Ja prasīsi kaut ko konkrētu, tev atbildēs gari, plaši un stipri izplūdušā veidā. Ja gribēsi praktiski un ekonomiski, izrādīsies, ka estētikai ir jāpievērš lielāka nozīme. Ja būsi gatavs sniegt praktisku palīdzību vai atbalstu, izrādīsies, ka vairāk ir vajadzīga empātija. Ja gribēsi fokusēties uz ikdienas darbiem, var izrādīties, ka vairāk jāpievēršas ilgtermiņa iecerēm. Tas, un līdzīgi atgadījumi var radīt diskomfortu, bet tie arī palīdzēs uz sevi un savu dzīvi paskatīties no citas perspektīvas un ielaist tajā jaunas vēsmas.

Svari

Apkārt valdošā skaistumu mīlošā un romantiskā atmosfēra arī Svariņiem radīs pacilājošu un harmonisku noskaņojumu. Tomēr visvairāk uzmanības tiks veltītas darba jautājumiem, kā jaunu prasmju apguve vai darba apstākļu uzlabošana, vai kādas ar kolēģiem saistītas tēmas risināšana. Tiesa gan, šajā laikā darba pienākumi var būt stipri neskaidri un nekonkrēti, tāpat arī kolēģu sacītais var patiesībā izrādīties tikai baumas. Ar skaistumu pasauli un mākslu saistītie Svariņi šajā laikā var gaidīt pieprasījuma pieaugumu pēc saviem pakalpojumiem. Savukārt, ja kādu laiku vēlējies mājdzīvnieku, šonedēļ tam ir piemērots laiks.

Skorpions

Gaisā virmo mīlestība un romantika. Nedēļas fonā tā vien dunēs vēlme izklaidēties, atpūsties vai kā interesanti radoši izpausties. Ja esi mīlestības meklējumos, tad šis ir vispiemērotākais brīdis, lai iepazītos, satiktos un aizraujoši kopā pavadītu laiku. Arī starp esošajiem pāriem uzliesmos romantiska vēlme vienam otru iepriecināt. Otrs nedēļas akcents ir skaistums, kas padarīs mūs īpaši vājus pret estētiskiem cilvēkiem, skaistām lietām un gaumīgu laika pavadīšanu kādā mākslas galerijā vai koncertā. Pastāv iespēja kļūt neapdomīgi dāsnam vai izšķērdīgam. Tāpat šajā aizrautībā var būt grūti atšķirt fantāziju, iedomas, melus un patiesību.

Strēlnieks

Strēlnieku uzmanības centrā būs ģimenes un dzīves vietas jautājumi. Likumsakarīgi, ka šonedēļ arī gribēsies vairāk laika pavadīt mierīgā mājas gaisotnē. Ja ne labprātīgi, tad gandrīz vai no “zila gaisa” var uzrasties iemesls, kāpēc vairāk būtu jāpavada laiks pa mājām. Katrā gadījumā, izskatās, ka iemesls būs drīzāk izdomāts vai piepušķots, nekā saistīts ar kādu nopietnu atgadījumu. Vienīgais izņēmums varētu būt, ja dzīves vietā rodas problēmas ar ūdensapgādi, pilošām trubām u.tml. Tomēr kopējā nedēļas noskaņa drīzāk sola iespēju patīkami, skaisti un harmoniski pavadīt laiku ar mīļajiem un tuvajiem, vai arī rūpējoties par savas dzīves telpas estētiskumu.

Mežāzis

Mežāžiem stipri paplašināsies kontaktu loks, uzradīsies jaunas un interesantas paziņas. Tāpat var sanākt stipri daudz kontaktēties ar ārzemniekiem vai runāt svešā mēlē. Jebkurā gadījumā, sarunas un sarakstes būs ļoti saistošas, noderīgas un pat iedvesmojošas un dziļas. Šis var izrādīties veiksmīgs laiks, lai pirktu vai pārdotu telefonu, datoru vai mašīnu, jo cilvēki būs gatavi veltīt laiku, lai atrastu, kas patīk un arī maksāt par to. Tomēr liela vērība būtu jāpievērš tam, lai tiktu pareizi saprasts, jo iespējami pārpratumi. Mežāži tīri intuitīvi ļoti labi spēs atšķirt patiesību no meliem, vērtīgu informāciju no dezinformācijas, kā arī sev nozīmīgo no nederīgā.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri ļoti daudz uzmanības pievērsīs naudas jautājumiem - kā pelnīšanai, tā arī tērēšanai. Par šo periodu var teikt, ka nauda iztek kā ūdens caur pirkstiem. Sevišķa vājība var izrādīties kāda skaistuma lieta vai arī īpašs dāsnums var pārņemt ziedojot labdarībai. Draugi var tikai piešaut papildus dzirksti vēlmei dzīvot šodienai. Tanī pašā laikā, tiem, kuri ir darba meklējumos, var būt iespēja atrast darbu, tikai vēlams kārtīgi izrunāt algas jautājumus. Savukārt strādājošie, sevišķi radošajās sfērās, var tikt pie piemaksas vai prēmijas. Katrā gadījumā iedvesma radoši pelnīt un tērēt netrūks un, tā kā šis nav pats praktiskākais laiks, būtu savlaicīgi jāparūpējas par to samērīgumu.

Zivis

Zivis kā jau nedēļas jubilāri, jutīsies aplaimoti no visām pusēm. Viņi labprāt uzņems viesus un dalīsies savā siltumā, līdzjūtībā un vēlmē palīdzēt apkārtējiem cilvēkiem. Zivīm ir sagaidāms iedvesmojošs radošais pacēlums, kad radīt zīmējot, pērļojot, kombinējot un jebkādā citā veidā vairojot skaistumu un harmonijas sajūtu pasaulē. Tāpat arī spēcīgi pastiprināsies intuīcija, kas sniegs iespēju nojaust tās atbildes, vēlmes un cerības, kuras tiecas caur tevi realizēties. Šis nav laiks, kad censties piespiest vai pārvarēt sevi, tieši otrādi, drīzāk mierīgi uzticēties dzīves plūdumam, zinot, ka tas tevi nogādās tur kur tev ir jānokļūst.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru