fantasy 3077928 1280Šī nedēļa solās būt ļoti vērtīga un iekšējām izjūtām bagāta. Viens no nozīmīgākajiem nedēļas notikumiem, 15. februārī, pirms pusnakts, gaidāms daļējs saules aptumsums (Latvijā nebūs redzams). Līdz ar to, līdz ceturtdienas vakaram ir jo īpaši rekomendējams atbrīvot vietu, telpu, galvu, ķermeni, sajūtas no visa novecojošā un vairs nevajadzīgā – kā atbrīvojam savu dzīvojamo telpu un skapjus no vecām mantām, mēbelēm un drēbēm, tā arī atbrīvojam savu galvu no sliktām pagātnes atmiņām, negatīvām nākotnes projekcijām, seniem aizvainojumiem, dusmām un cita nederīgā.

Kam tas viss? Šī aptumsuma enerģija nāk ar impulsu – uzsākt jaunu dzīvi, kas katram var saistīties ar kādu citu jaunu aizsākumu. Tādēļ arī līdz tam ir jāatbrīvo vieta, laiks un enerģija, lai šim jaunajam vispār būtu vieta. Uz šādas noskaņas: visu mīlētāju dienu būtu ieteicams pavadīt drīzāk klusā un mierīgā gaisotnē, bet piektdiena būs piemērota, lai pasapņotu, pafantazētu, kā arī saplānotu savu ceļu uz šo jauno dzīves etapu. Savukārt sestdien, svētdien un pirmdien jau būs grūti apslāpēt vēlmi aktīvi rīkoties, kur nedaudz būtu jāpiesargājas no pārsteidzības un neapdomības.

Īsumā, nedēļa ir ļoti piemērota dzīves pārkārtošanai un sakārtošanai, lai tā vairāk atbilstu tavām vēlmēm, sapņiem un mērķiem.

Auns

Neviennozīmīga nedēļa. Otrdien, Auni vēl diezgan aktīvi var nodoties saviem mērķiem un iecerēm, tomēr jau trešdien un ceturtdien ieslēgsies daudz mierīgāki akcenti. Šajās dienās būtu ieteicams pavadīt vairāk laika ar draugiem vai domubiedriem un, lai vai kā kārotos, necensties pa visām varītēm vēl ko ķert un grābt. Vienīgais izņēmums, ja tas ir saistīts ar kā izmešanu vai tīrīšanu. Jau piektdien būs iespēja, izprast kā pārkārtot savus mērķus, bet kādam arī karjeru, lai tā atbilstu tavai iekšējai lietu izpratnei. Savukārt aptumsums aktualizēs uzsākt kādu jaunu etapu saistībā ar kādu graujošu, unikālu un oriģinālu ieceri, kurā komandas garam ir liela nozīme.

Vērsis

Vērša zīmes pārstāvji būs tie, kuriem šis gaidāmais aptumsums nepastarpināti liks koncentrēties uz tādiem jautājumiem kā tava karjera, veselīgās ambīcijas, kādas lielākas ieceres, projekti un mērķi. Ja līdz 15. februārim vairāk, lai morāli nobriestu, sagatavotos, kā arī atbrīvotos no liekajiem krājumiem, tādejādi atbrīvojot vietu kā fiziski tā arī apziņā, jaunajam. Tad jau piektdien, kāda saruna ar draudzeni, vai nodošanās kādai sajūtās bagātai sevis lutināšanai, ļaus atgūt izpratni par to, ko tu patiesi vēlies un pēc kā tiecies. Attiecīgi, bez viltus pieticības, ļaus uzsākt jaunu dzīves posmu jau ceļā uz tavu nākamo profesionālo virsotni.

Dvīnis

Dvīņi tieksies pēc lielāka zināšanu dziļuma un plašākas lietu izpratnes. Vienus tas var samotivēt nokārtot kādu eksāmenu, sertifikāciju, licenci, pabeigt apmācības, bet citus - kalt lielos savas izglītības vai specializācijas plānus (ieteicams 16. un 17.februārī), ar to iezīmējot jaunu savas dzīves etapu. Vēl kāds Dvīnis var aizrauties ar ceļojuma plāniem vai aprakstiem, aktīvi par to runājot, meklējot informāciju, rakstot un daloties. Ja šajā laikā ceļo, tad var droši paredzēt, ka ceļojumam būs ļoti nozīmīga un tālejoša loma uz to, kā tu skaties uz savu dzīvi kopumā un kurā virzienā velēsies augt un attīstīties. Savukārt ar svētdienu, apmēram mēneša garumā, pamatfokuss būs uz karjeru, mērķiem un ambīcijām.

Vēzis

Liela daļa nedēļa paies fokusējoties uz iekšējo pasauli, analizējot, pētot un psiholoģiski gudri pieejot saviem pašizziņas un transformācijas procesiem. Būs arī Vēzīši, kurus bizness, kredīti vai ģimenes budžeta jautājumi papildus motivēs pievērsties šim pašizpētes ceļam. Trešdiena un ceturtdiena ir piemērotas, lai atbrīvotos no kāda sen patiesībai neatbilstoša priekšstata par sevi, noslēgtu kredītus vai darboties nespējīgus projektus. Rezultātā, ar 16. februāri, varēs sākties jauns, daudz brīvāks, patiesāks un priekpilnāks dzīves etaps. Būs Vēzīši, kuri var saņemt ziņu arī par gaidāmo ģimenes pieaugumu. Savukārt no svētdienas, intuitīvo sajūtu vadīts, Vēzītis aktīvi nodosies savu ieceru īstenošanai.

Lauva

Arī šajā nedēļā vislielāko Lauvu uzmanību prasīs tieši partnerattiecības. Lauvas var būt pagalam neapmierinātas ar savu partneri vai arī tieši otrādi, partneris var šķist stipri “piekasīgs” un neapmierināts ar viņu. Visieteicamākais būtu apzināti atvēlēt laiku, lai izrunātos. Lauvas degsme un vēlme pēc piedzīvojumiem būs jūtama visas nedēļas garumā. Tomēr līdz ceturtdienai būtu jācenšas vairāk mierīgi risināt partnerības jautājumus, pārskatīt veidu kā tu pasniedz sevi sabiedrībā, kā arī tīri intuitīvi caurskatīt savu ikdienu, iespējams, izslēdzot no tās kādu neveselīgu ieradumu. Piektdiena būs piemērota revolucionāru jaunu sākumu izplānošanai, kuriem tūlīt pēc tam ķerties arī klāt.

Jaunava

Nedēļas pirmā puse paies uz diezgan lietišķas nots, daudz laika un uzmanības prasīs darbs un visi mazie ikdienas pienākumi, kurus Jaunava ir uzņēmusies. Pirms aptumsuma, trešdiena un ceturtdiena, būs piemērota, lai atbrīvotu sevi no tiem rutīnas darbiem un ieradumiem, kuri prasa tavu laiku, bet sen jau ir zaudējuši savu jēgu un nozīmi. Aptumsums veicinās uzsākt jaunu dzīves posmu tieši darba, veselības un ikdienas rutīnas jomā. Tādēļ, ja jau sen esi ieplānojis diētu, veselīgu dzīvesveidu, darba maiņu vai kā savādāk būtiski izmainīt savu ikdienu, piektdien izplāno rīcības plānu un uz priekšu! Savukārt, sākot ar 18. februāri, Jaunavas vairāk pievērsīsies partnerattiecību tēmai kopumā.

Svari

Mīlestība, mīlestība un vēlreiz mīlestība valdīs pār Svaru prātu. Daudz par to tiks runāts, spriests un domāts. Jaunai mīlestībai piemērota būs otrdiena un sestdiena. Savukārt pašu Valentīna dienu būtu labāk pavadīt diezgan klusi un mierīgi. Brīvajiem Svariņiem, kuri skumst par attiecību neesamību, tieši 14. februāris ir perfekti piemērots vecas mīlestības atlaišanai un senu mīlas sāpju palaišanai gaisā uz neatgriešanos. Aptumsumu enerģija, ar piektdienu, ļaus uzsākt jaunu etapu tavā dzīvē - bez mīlas sāpēm, rūgtuma, pretenzijām un salīdzināšanas, atļaujot tev priecāties, mīlēt un daudz brīvāk izbaudīt dzīvi. Savukārt no 18. februāra vairāk laika un uzmanības veltīsi veselībai, darbam un mazajiem ikdienas darbiem.

Skorpions

Skorpiona pašapziņu mēģinās paprovocēt kādas negaidītas ziņas no vecākiem, jautājumi saistībā ar dzīves vietu vai ģimeni, liekot kārtējo reiz uzdot sev testa jautājumu - cik pārliecināts par sevi tu esi, cik pamatoti ir tavi lēmumi, vai tavas ieceres balstās uz tavām vēlmēm, vai arī ir tavas bērnības pieredzes iedēstītas un pilnas saldi rūgtām atmiņām. Ja tā, tad vēl nedēļas pirmā puse ļaus to ieraudzīt, godīgi atzīt un ar pašanalīzes palīdzību attīrīt savu apziņu. Ar piektdienu, aptumsums motivēs uzsākt jaunu dzīves etapu saistībā ar ģimeni, tās izveidi, savas dzimtas neveselīgo ieradumu pārtraukšanu, dzīves vietas maiņu vai iegādi. Savukārt no svētdienas sajūtās uzvirmos mīlestības degsme.

Strēlnieks

Optimistiskie Strēlnieki savu enerģiju šonedēļ būs gatavi novirzīt kādai iecerei vai sapnim saistībā ar ģimeni vai dzīves vietu. Trešdiena un ceturtdiena būs piemērota paziņu loka kritiskai pārskatīšanai, mašīnas pielietojuma saprātīguma izvērtēšanai, kā arī, lai atbrīvotos no dažādos ceļos aizgūtas un nekur nepielietojamas informācijas drumslām. Katrā gadījumā ģimenes vajadzībām var izrādīties izšķiroša nozīme tajā, cik saprātīgus un pārdomātus Strēlnieks sper savus nākamos soļus. Ar piektdienu, jauns dzīves etaps būs iespējams komunikācijas jomā – kā tu runā, raksti, dalies ar informāciju, cik daudz cilvēkus tā sasniedz (blogi, pārdošanas rezultāti, mārketings u.tml.), bet kādam arī – jaunas mašīnas iegāde.

Mežāzis

Nedēļas pirmā puse solās būt ļoti lietišķa un praktiska, kurā Mežāzim būs komfortabli. Tomēr planetārās enerģijas vēl joprojām testē Mežāža ienākumu jautājumus. 14. un 15. februāris būs vairāk piemērots, lai atteiktos no tiem ieņēmumu avotiem, kuri prasa neadekvāti daudz laika vai citus tavus resursus. Savukārt, aptumsuma enerģija, ar 16. februāri, veicinās jauna dzīves etapa sākumu, uzsākot aktīvi izpaust vēl kādu no taviem talantiem, rezultātā sniedzot iespēju arī nopelnīt vēl citā veidā. Īpaši šonedēļ liels akcents būtu jāliek uz savas pašvērtības apzināšanos un rīkošanos saskaņā ar to. Savukārt svētdien var pārņemt ideja par kādu kursu vai semināra apmeklēšanu.

Ūdensvīrs

Vēl līdz 18. februārim Ūdensvīri turpinās gozēties uzmanības centrā un piesaistīt apkārtējo uzmanību savai neatkārtojamajai oriģinalitātei. Tomēr tas veicinās arī ļoti lielu iekšējo nemieru, vēlmi pēc svaigām vēsmām, jauniem piedzīvojumiem un izaicinājumiem. Rezultātā, līdz 15. februārim, Ūdensvīri var izlemt spert kādu drosmīgu soli, atbrīvojot savu telpu, vietu un laiku, pavisam negaidītā veidā, kā uzsakot neinteresantu darbu, pārtraucot “pieklājības pēc” uzturētas attiecības vai mainot “tradīciju” dēļ uzturēto lietu kārtību. Saistībā ar to, no piektdienas, daudziem Ūdensvīriem pat uzskatāmi sāksies jauns dzīves posms, kad būtu ieteicams nodoties nākotnes plānu kalšanai.

Zivis

Šīs nedēļas palēninājums un daudzkrāsainās sajūtu noskaņas Zivīm tīri labi patiks. Ļoti gribēsies kā īpaši atzīmēt visu mīlētāju dienu, tomēr labāk romantiskās vakariņas ieplānot piektdien vai sestdien, kad kopā būšanu būs iespējams pilnvērtīgāk izbaudīt. Ceturtdien, aptumsumu enerģijas pastiprinās dažādus zemapziņas impulsus un spēcinās kā sapņu pasauli, tā arī ilūzijas. Jau ar piektdienu tas ļaus uzsākt jaunu dzīves etapu vai nu saskaņā ar sen lolotu sapni vai arī bez kādas maldinošas ilūzijas. Zīmīgi, ka tūlīt pat, ar 18. februāri, sāksies šo sirsnīgo, intuitīvo, smalki izjūtošo, izpalīdzīgo un māksliniecisko būtņu jubilejas laiks, ļaujot pilnībā pielietot šos savus dabas dotos talantus. Daudz laimes!

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru