surfing 2686393 1280Šajā starp aptumsumu laikā (Mēness aptumsums bija 31. janvārī un gaidāms Saules aptumsums 15. februārī) vēl joprojām dominēs emocijas un kāda iepriekšējā nedēļā uzradusies situācija, kura rada iekšēju spriedzi vai satraucošu fona noskaņu. Ja nedēļas lielākajā daļā mums ir iespēja krist kārdinājumā – ļauties saviem ieradumiem, izdabāt savām iegribām, tad jau no piektdienas lēnām aprims visas šīs iekšējās vētras un būs iespēja saskatīt un izprast ap ko reāli grozās uzvirmojusī “problēma”, kā arī iznest no tās kādu vērtīgu secinājumu vai atziņu.

Pamazām mūsu aktivitātes tiek novirzītas ne tik daudz uz āru, kā uz iekšējiem procesiem, meklējot jēgu savā pašizpausmē. Šajā nedēļā nekur nav jāskrien, nav arī viss uzreiz jāpaspēj un, patiesībā, arī visus satraukumus var dalīt ar desmit. Kādam šis laiks tiešām var izvērsties par lielu izrāvienu statusā, amatā, biznesā, sevis izziņā un pašizpausmē, bet kādam citam iespējams piedzīvot tikai nevajadzīgus uztraukumus, kuri citā reizē atstātu vienaldzīgu.

Šonedēļ vislabāk būtu laiku veltīt mierīgam darbam, projektiem un draudzībai, bez steigas un lieka stresa.

Auns

Lielākā daļa nedēļa paies uz intensīva emocionālā draiva, sevišķi, ja ir kādi neatrisināti jautājumi saistībā ar naudu, draugiem, iepriekš ieplānotajām aktivitātēm, seksu vai biznesu. Kaut kas no tā visa var neiet tā kā sākotnēji iecerēts un tas var radīt iekšēju spriedzi. Jo īpaši nedēļas pirmajā pusē, tas var izpausties kā tiešums vārdos un bezkompromisa attieksme pret visu atšķirīgo vai neatbilstošo. Tomēr zināms rotaļīgums vai veselīgs humors var palīdzēt izlīdzsvarot iekšējo neapmierinātību un, rezultātā, ļaut ieraudzīt jaunus, oriģinālus veidus kā pielabot savus plānus un kur tavs radošais potenciāls var iemirdzēties vēl spožāk. Savukārt nedēļas nogale un pirmdiena ir lieliskas dienas, kad bez liekas emocionalitātes nodoties savu mērķu un ambīciju realizācijai.

Vērsis

Karjeras jautājumi, veselīgas ambīcijas, lielāki vai mazāki dzīves mērķi un finansiālā pārticība būs galvenās nedēļas aktualitātes. No vienas puses partnera vai apkārtējo cilvēku ierosinājumi var satraukt, bet, ja paskatīsies dziļāk un apsvērsi, tad atklāsi ka tevi aicina iziet ārpus ierastās komforta zonas un šabloniskiem priekšstatiem, kam var būt pat ļoti veselīga ietekme uz tavām profesionālajām gaitām. Tanī pašā laikā Vērsītis savas aktivitātes vairāk fokusēs uz iedziļināšanos sevī, tieksmi radīt ko jaunu, skaistu un jēgpilnu, tai skaitā, arī jauna biznesa projekta izveidi. Ja kādu laiku jau esi tam gatavojies, tad var vest sarunas ar savu vadību par paaugstinājumu vai algas pieaugumu.

Dvīnis

Šonedēļ Dvīņi īpaši jūtīgi uztvers darba jautājumus. Jebkādas baumas vai kolēģu atzinīgi vai neatzinīgi teiktie vārdi var aizķert dziļāk, nekā sākotnēji pats vēlēsies to sev atzīt. Tāpat arī būtu jācenšas darbu nenest mājās, kā arī mājas jautājumus nerisināt darba vietā. Tev var uzrasties iespēja paaugstināt kvalifikāciju, kompetenci, vai arī paplašināt savu profesionālo darbības lauku. Tiesa gan sākumā šīs pārmaiņas var radīt vairāk stresa nekā reālu apzināšanos par tev sniegto dzīves dāvanu. Tāpat šonedēļ ieteicams ieklausīties padomdevējos vai konsultantos, jo lai arī tev var nepatikt tas ko dzirdēsi, sacītajā var atklāties kāda ļoti noderīga informācija vai norāde tavām tālākajām gaitām.

Vēzis

Liela daļa tavu iekšējo resursu šobrīd ir novirzīti iekšējās pasaules sakārtošanas darbiem, tai skaitā prioritāšu noteikšanai, savu impulsu un dziņu apzināšanai, pret sevi ļoti godīgā un atklātā veidā. Naudas jautājumi var izvērsties par ļoti aktuālu nedēļas jautājums – noteikti nevajadzētu mēģināt pie tās tikt caur spekulācijām, azartspēlēm, nepārdomātiem riskantiem pasākumiem vai kredītiem. Daudz vairāk būtu vēlams veltīt laiku un enerģiju ikdienas darbiem, pienākumiem un mēģināt tos saskaņot ar tavu iekšējo lietu izjūtu. Stipri akcenti uz paaugstinātu seksuālo apetīti, savukārt ar nedēļas nogali vairāk romantisms, sapņainums un iemīlēšanās sajūta.

Lauva

Lauvām šonedēļ būs ļoti aktīva partnerattiecību un sadarbības sfēra. Ļoti daudz tiks runāts par un ap jautājumiem - kam taisnība, kā sasniegt vēlamo, aptverot visu pušu intereses, rast kompromisu un kopsaucējus. Piemēram, lai saskaņotu savas vajadzības ar ģimenes un partnera vajadzībām, kas nedēļas sākumā var būt jo īpaši sarežģīti izdarāms. Savukārt nedēļas nogalē kāds harmonisks variants var pats uzrasties. Vēl joprojām daudz enerģijas veltīsi dažādām izklaidēm vai radošiem hobijiem. Ļoti labi vedīsies kāda priecīga notikuma vai svētku organizēšana. Brīvajām Lauvenēm, droši skatoties arī kāda ārzemnieka virzienā, ir labas iespējas atrast jaunu mīlestību.

Jaunava

Jaunavas daudz laika un uzmanības veltīs darba tēmai kopumā. Tiks spriests par darba vides sakārtošanas vai modernizēšanas iespējām, risinātas starp kolēģu attiecībās un pārskatīti darba pienākumi. Kolēģu teiktais sākotnēji var likties kā kritika, bet tā palīdzēs tev ieraudzīt un apzināties iztrūkstošos puzles gabaliņus. Ja tev ir intelektuāls darbs, komunikāciju, starpniecības vai informācijas apstrādes jomā – tad būs iespēja ieraudzīt kādas jaunas paplašināšanās iespējas vai attīstības perspektīvas. Jaunavām turpinās labs laiks, lai tiktu pie vērtīgas informācijas un noderīgiem kontaktiem. Savukārt no sestdienas pastiprināsies vēlme pēc romantiskas kopā būšanas ar savu partneri.

Svari

Svariņiem vēl joprojām ir labas iespējas iepazīties, izklaidēties, flirtēt un koķetēt, tāpat arī var pieaugt vēlme uz dažādām avantūrām. Būtu jāuzmanās pārāk nepārspīlēt, jo tā visa rezultātā nedēļas nogalē vari attapties ar atklājumu, ka naudas ir par maz vai arī nepietiek tam vērienam, kādā tu labprāt darbotos. Tanī pašā laikā, tieši jaunā aizraušanas vai kultūras pasākuma apmeklējums var palīdzēt apjaust kādu tevī snaudošu interesi vai talanta iezīmi. Šonedēļ mierīgajiem un taktiskajiem Svariem var izveidoties pagalam netipiska asāka vārdu pārmaiņa ar kādu paziņu, kaimiņu, brāli vai māsu. Savukārt ar skaistuma pasauli saistītajiem zīmes pārstāvjiem no sestdienas darbā gaidāma vai nu atpūta vai lielāka radošā iedvesma.

Skorpions

Skorpionu sestā maņa, kas dabiski ļauj ieraudzīt un izprast dzīves likumsakarības, šobrīd vairāk tiks fokusēta uz mājas dzīvi un ģimenes jautājumiem – te bērnam vai kādam tuviniekam jāizlīdz, te jāveic kāds neatliekams pirkums. Nedēļas pirmajā pusē dominēs ļoti spēcīgas un intensīvas emocijas, kuras meklēs iespēju izlauzties – tādēļ ieplāno fiziski aktīvāku ikdienu un ilgāku vannošanos. Savukārt nedēļas nogalē gaidāmas gluži pretējs fons, kad ļoti lietišķi spēsi atrisināt jebkuru jautājumu, kas ir saistīts ar norunām, dokumentiem un darījumiem. Savukārt no sestdienas būs lielāka vēlme pavadīt vairāk laika mākslinieciskā, muzikālā vai romantiskā gaisotnē.

Strēlnieks

Strēlnieks, šajā laikā kopumā ir ļoti apņēmīgs, drosmīgs, enerģijas un cīņasspara pilns pastāvēt par sevi, pierādīt un parādīt savus talantus. Tomēr vēl līdz ceturtdienas pēcpusdienai būs tendence vairāk iekšēji gatavoties jaunajam dzīves cēlienam. Savukārt no šī brīža gan nekas viņu vairs nespēs apstādināt – tiks iniciēti jauni kontakti, organizētas tikšanās, rakstīts, zvanīts un darīts viss iespējamais, lai iecerētais dinamiski virzītos uz priekšu. Paziņu lokā var uzrasties kāda persona vai meklējumu rezultātā atklāties informācija, kas gan motivēs pielabot sākotnējo ieceri, gan palīdzēs to attīstīt un realizēt. Sākot ar sestdienu, ģimene var izrādīties liels iedvesmas avots.

Mežāzis

Nauda Mežāžiem turpina būt aktuālākā nedēļas tēma - daudz tiks par to runāts, plānots, rēķināts, kā arī skatītas un pārskatītas aktuālās vajadzības. Ņemot vērā dabisko Mežāžu darba mīlestību un pašdisciplīnu, visticamāk, ka šis būs laiks, kad ir iespējams tikt pie lielākas naudas summas un attiecīgi veikt arī lielākus pirkumus. Bez tā visa, šajā nedēļa var atklāties vēl kāds tavs talants, kas var kalpot par iemeslu kādai jaunai lomai vai statusam kādā domubiedru kolektīvā. Šajā periodā Mežāžiem piemīt tendence veikt slepenus, apkārtējiem ne tik uzskatāmus, darbus un aktivitātes, tādejādi vai nu pavadot daudz laika vienatnē, ceļojot, vai pieticīgi strādājot sabiedrības vai kāda augstāka mērķa vārdā.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri kā jau šī perioda zvaigznes, jutīsies ļoti enerģiski – draudzēsies teju ar visu pasauli, nepiespiesti jokojoties un dāsni daloties ar savām netradicionālajām idejām. Tieši Ūdensvīri būs tie īpašie cilvēki, kas šonedēļ ne vienam vien citas zīmes pārstāvim palīdzēs paraudzīties uz saviem ilgtermiņa plāniem no jauna skatu punkta, saskatīt tā vājās vietas, vai arī beidzot tieši ieskicējot nākotnes ieceri. Ja strādājat kāda pakļautībā, tad jārēķinās, ka tas skars arī jūsu vadību, kurai varat kļūt par neērtu provokatoru un veco standartu izaicinātāju. Lai gan Ūdensvīri paši ar šādu prāta kutinātāja lomu būs tīri apmierināti, apkārtējie tādi var nebūt. Galu galā tiek izprovocēts viņu pasaules redzējums.

Zivis

Zivtiņām, pirms sava dzimšanas dienas mēneša, rodas dabiska vēlme aizvien vairāk pavadīt laiku vienatnē vai tikai īpaši tuvo cilvēku lokā, kur apspriest savus plānus, nodoties radošiem projektiem vai iecerēm, pasapņot vai vienkārši izbaudīt nekā nedarīšanu. Tomēr neskatoties uz to, viņu ambiciozitātei tiek piešķilta papildus uguns, kas mudina spert kādus reālus soļus sava izraudzītā mērķa virzienā, galvenais, galvā paturēt savās iekšējās izjūtās balstītu nākotnes redzējumu un atcerēties, ka to var pamainīt. Savukārt no sestdienas pastiprināsies Zivtiņām tik tuvais sapņainums, iedvesma, radošais pacēlums, dabiskais nesteidzīgais plūdums un romantiskā pasaules izjūta.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru