viburnum 3060769 1280Šī nedēļa aizritēs dilstošā mēness fāzē, šajā laikā notikumi un procesi sāk pamazām norimt un tvēriens atslābt. Pievērsīsim lielāku uzmanību savām sajūtām un iekšējai pasaulei. Īpaša vieta būs ierādama mūsu domām, lēmumiem, spriedumiem, sarunām, kas kļūs piezemētākas, nopietnākas un izsvērtākas.

Emocionāli mēs vairāk tieksimies pēc pašizpausmes sabiedrībā vai labā kompānijā. 10. un 11. janvāris būs īpaši emocionāli jūtīgs laiks, kas ļaus sevī ieraudzīt jaunas škautnes. Savukārt ar 11. janvārī mēs mazāk filozofēsim, bet vairāk fokusēsimies uz reāliem un praktiskiem nākamajiem soļiem, lai sasniegtu iecerēto.

Nedēļa ir ļoti piemērota sabiedriskām aktivitātēm un kāda stereotipa laušanai. 

Auns

Auniem nedēļa ir sākusies nedaudz nemierīgi – apkārtējā vide, cilvēki un attiecības prasa pielāgošanos un kompromisus, bet Auna dabai šāda pieeja galīgi neder, tik atmodina viņā snaudošo cīnītāja garu. Visi klasiskie kārdinātāji, kā sekss, vara un nauda, šajā laikā ieņems īpašu vietu, piedodot papildus jaudu Auna gribai. Atsevišķi var izcelt paaugstinātu seksualitāti, aizrautību un arī iespēju ar totālu pašatdevi nodoties jebkuram procesam. Savukārt kāda autoritāte var dāvāt sen gaidīto izrāviena sajūtu profesionālajā jomā, vai arī atbrīvot no bremzējoša pašapmāna ceļā uz mērķi.

Vērsis

Nedēļas sākumā darba tēma vēl nedaudz maisīsies pa galvu, bet jau no trešdienas būsi kā apmāts risināt dažādus ar partneri saistītos jautājumus – te jāpastrīdas un jāsalīgst, te jāsaplāno kāds kopējs ceļojums vai jāiznes jūsu attiecības jaunā līmenī, katrā gadījuma – darāmā netrūkst. Savukārt brīvajiem viss notiks vēl jautrāk – milzīga emocionāli piesātināta dinamiskā enerģija tiks vērsta uz to, lai vairs nebūtu tik brīvs, citiem vārdiem – atrastu otro pusīti un laimīgi apprecētos. Šajā sakarā var tikt veiksmīgi uzmeklēti dažādi padomdevēji un izmēģinātas jaunapgūtās taktikas.

Dvīnis

Komunikablajam un dzīvespriecīgajam Dvīnim apkārt valdošā nopietnība neliek justies īsti labi. Katra vārda galā tiek prasīti pierādījumi, vai atsauce uz informācijas avotu, pat visvienkāršākā saruna tiek nevajadzīgi sarežģīta, visdzirkstošākais joks paliek aprauts, bez atbildes smieklu devas. Ja šo tendenci paņemsi pārāk personiski, var pat veselība sašūpoties. Šis laiks vedina izmantot tavu dabas doto talantu – mainīties līdzi laikam un situācijām. Tādēļ uzdrošinies iniciēt drosmīgus soļus darbā un ikdienā, paceļoties virs ierastās rutīnas un veicinot pārmaiņas pašu pārmaiņu vārdā.

Vēzis

Gaisā vēl joprojām virmo radošā svētku pēcsajūta, izklaides un spontānas romantikas dvesma. Tomēr, neskatoties uz Vēzīša labajām iespējām turpināt baudīt dzīvi, viņš var būt pat pārāk ieciklējies uz praktiskajiem dzīves aspektiem. Kā nu ne? No zila gaisa var uzrasties ne viens vien labs piedāvājums ar savu izaicinājuma devu, kuram bailīgi, tomēr potenciālās stabilitātes un drošības sajūtas motivēti,  apņēmīgi dosies pretī. Vēzīša uzmanības centrā būs tendence izvirzīties citiem cilvēkiem, kas var likt aizmirst par paša vajadzībām, tādejādi pašķērdējot savu veiksmes enerģiju.

Lauva

Nedēļa aizsāksies ar draudzīgām sarunām un tikšanām, tomēr drīz vien ģimenes jautājumi liks par sevi manīt. Tādēļ pati nedēļa vairāk aktualizēt ģimenes un bērnu jautājumus, kas prasīs papildus laiku, rūpes un uzmanību. Tieši ģimene var akcentēt nepieciešamību pārskatīt un pārplānot ikdienas soļus, t.sk., saistībā ar darbu, veselību vai rutīnu. Piemēram, ieplānojot sportošanu, diētu, atšķirīgu darba režīmu u.tml. Nedēļas galvenais uzdevums ir parādīt, ka šādas izmaiņas ir vajadzīgas, savukārt pašas izmaiņas var uzsākt ar informācijas ievākšanu un savas rutīnas izvērtēšanu.

Jaunava

Jaunavām dominēs vēlme ieviest skaidrību un kārtību savos hobijos, izklaidēs un romantiskajos jautājumos, arī Jaunavu bērni izpelnīsies īpašu uzmanību, gādību un papildus kontroli. Nedēļa būs piepildīta ar vērtīgām sarunām un tikšanām, kas var sniegt jaunu radošu pacēlu, iedvesmu un sajūtu kā izlaužoties no būra. Jaunavām šis ir uz iepazīšanos, paziņu loka paplašināšanu, reklamēšanos un izklaidēm orientēts laiks. Tik jāmēģina atrauties no sava prasību un vēlmju saraksta par to kā visam ir jāizskatās un jānotiek, atļaujot dzīvei pozitīvi pārsteigt ar jaunām krāsām un garšām.

Svari

Šonedēļ Svariņiem būs aktuāla naudas tēma, sevišķi nedēļas vidū. Pastarpināti tas var izcelt arī tādus jautājumus kā – cik vērti ir tavi talanti un spējas? vai pašreizējais darbs spēj sniegt tādu ienākumu līmeni, kas apmierinātu visas vajadzības? Savukārt jebkāda neapmierinātība šajā sakarā kalpos kā motivators tam, lai tu ienākumu gūšanas jomā ieviestu lielākas izmaiņas, kā nekā tuvākie 10 mēneši ir bonusu un iespēju laiks, lai pozitīvi uzlādētu tavu naudas maku. Tieši šī nedēļa var dot to impulsu, kad tu ieraugi un apzinies priekšā stāvošās pārmaiņas.

Skorpions

Nedēļa iesāksies ļoti mierīgi, varbūt pat ar vēlmi nedaudz distancēties no apkārtējiem. Tomēr pats nedēļas viducis izsauks milzīgu emocionālu nemieru, dēļ lielās vajadzības pēc dinamikas, pārmaiņām, kustības, arī vēlmes pēc varas un kontroles. Ne visi var tikt līdzi Skorpiona jaudai, tādēļ neuztver personīgi, ja kāds pretojas vai pat izstājas no tavas spēles. Kopumā Skorpioni ar savu enerģiju turpinās spridzināt un būt vai nu vides galvenie enerģijas devēji vai ņēmēji. Nedēļa sniegs iespēju nodibināt vērtīgus kontaktus un paplašināt tavu ietekmes zonu.

Strēlnieks

Strēlnieki turpina iekšējo dzīļu izpētes ceļojumu, sevišķi intensīvas izjūtas būs 10. un 11. janvārī. Šajos datumos vairāk koncentrējies uz sevi un laika pavadīšanu vienatnē. Nedēļas otrā pusē gribēsi nedaudz vairāk izkustēties un iziet sabiedrībā, kā arī padalīties ar savu skatījumu uz lietām un dzīvi kopumā. Strēlnieks joprojām nopietni koncentrēsies uz savu naudas sfēru, visas savas domas vēršot šajā virzienā. Var rasties izpratne, ka lai apmierinātu visas savas vajadzības ir kaut kas būtiski jāmaina – jāiegūst pieredze, jāiziet papildus apmācības, jāpārskata savs pienākumu saraksts vai tml.

Mežāzis

Jubilāri vēl joprojām spridzina. Vēlme realizēt kādas savas ambīcijas, sasniegt mērķi un gūt panākumus, turpina būt Mežāžu uzmanības centrā. Šīs nedēļas notikumu dabai ir tendence sagādāt pozitīvu šoku vai  pārsteigumu, piemēram, kā mīlestība, kaislība, draugu piedāvājums taisīt kopēju biznesu vai iesaistīties kādās domubiedru aktivitātēs, tā arī var palīdzēt atklāt un ieraudzīt kādu savu “gļuku”. Savukārt no 11. janvāra runas, plāni un domas vedīsies tev tik ļoti piestāvošajā nosvērtajā mierā un pašapziņā, ļaujot sevi noprezentēt visaugstākajā kvalitātē.

Ūdensvīrs

Nedēļa aicinās Ūdensvīrus iziet ārpus tradicionālo priekšstatu rāmjiem vai stereotipiem, saskaņā ar kuriem tu iespējams dzīvo nu jau ne vienu vien gadu. Kā atalgojumu dzīve tev vietā dāvās – karjeras perspektīvas un profesionālās iespējas, ļaujot tev virzīties uz saviem mērķiem ar pavisam citu vērienu un jaudu. Pārskati savas vērtības, vēlmes un vajadzības, apņēmīgi maini tās pats vai arī no malas uzradīsies kāda autoritāte vai vadība, kura tev to palīdzēs. Drosmīgi liec lietā vienu no saviem talantiem – spēju paskatīties uz lietām no atšķirīga varbūt pat provokatīva skatu punkta.

Zivis

Zivtiņām šonedēļ ir iespēja ne tikai ieskicēt skaistu un iedvesmojošu nākotnes vīziju, bet arī spēcīgi emocionāli uzlādēt savus mērķus un ambīcijas. Tieši šī nedēļa var kļūt par pagrieziena punktu, kas var pavērt jaunas iespējas vai palīdzēt saskatīt perspektīvu tur, kur agrāk redzēji tikai bezizeju. Tādēļ esi uztverīgs – skaties, vēro, piefiksē zīmes un mājienus. Ieklausies dzīves viedo cilvēku vārdos un draugu padomos. Pārskati savus ilgtermiņa plānus, drosmīgi izsvītro no tiem nevajadzīgo un atstāj tikai patiesi vērtīgo un sev nozīmīgo.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru