book 3005680 1280Šī nedēļa aizritēs pilnmēness gaisotnē, kas ir aktīvākais un dinamiskākais konkrētā mēness cikla periods. Tādēļ, ja no jaunmēness sākuma (18. decembra) esi ļāvies laika ritumam, tad šī nedēļa sniegs izrāviena sajūtu, enerģiju un iespēju daudz paveikt. Savukārt, ja šajā mēness ciklā vairāk gāji pret sevi, tad šonedēļ saskarsies ar iekšēju konfliktu vai stresu. Galvenā pilnmēness fāzes aktivizētā tēma: mērķu, ambīciju un panākumu saskaņošana ar rūpēm, gādību par tuvajiem, mīļajiem, mājas soli un savām emocionālajām vajadzībām.

Šī ir perfekta nedēļa, lai aktīvi rosītos un uzsāktu dzīvē īstenot visas jaungada apņemšanās. Ja vairāk jūti aizkaitinājumu, tad tādēļ, ka to nedari. Savukārt rosīga darbošanās ar gandarījumu sajūta būs pavadonis visiem, kas ļausies šīs nedēļas enerģijām.

Auns

Domas vedīsies un risināsies zilo tāļu virzienā, vai nu plānosiet kādu ceļojumu, vai apdomāsiet kādu iespējamo studiju virzienu, vai kopējo savas dzīves vīziju. Viedu cilvēku padomam var izrādīties ļoti liela vērtība. Liels akcents un vēlme realizēt kādu savu ambīciju. Vadībai, valdībai, noteikumiem un birokrātijai būs liela ietekme uz ikdienu. Periods aicina būt gana drosmīgiem un izaicināt sevi iziet uz drosmīgām pārmaiņām vai iekšēju risku. Tas var veicināt kā seksuālo apetīti un uzdrošināšanos, tā arī iespēju uzsākt kādu biznesa projektu.

Vērsis

Skaistumu un komfortu mīlošais Vērsītis koncentrēs savu uzmanību uz jēgpilnu dzīves vīziju, kas tiecas darīt mazāk un saņemt vairāk, lai nodrošinātu sev to skaisto, harmonisko un baudpilno dzīvi uz kuru klusībā tiecas jebkurš sevi apzinošs Vērsis. Tomēr neomulību radīs partnerattiecības un nepieciešamība ar citiem sadarboties, kas provocēs iziešanu ārpus komforta zonas. Emocionālo spriedzi var radīt arī paziņu teiktais, kaut kur izlasītais vai kādas baumas, kas patiesībā ieskicēs pārmaiņām gatavojamo dzīves sfēru. Galvenais atcerēties, ka īstā dzīves garša un likteņa sagādātās dāvanas slēpjas uz robežas ar komforta zonu.

Dvīnis

Nedēļa solās būt rosīgas darbošanās pilna. Dvīņi varēs labi sevi parādīt kolektīvā un izcelties ar savu profesionālismu un zināšanām, kas var ilgtermiņā sniegt kādas jaunas iespējas. Emocionāli var būt vairāk satraukumi par naudu, sevišķi, ja vēlēsies uz kādu paziņu atstāt labu iespaidu, kas var nesakrist ar tava maciņa šā brīža saturu. Papildus uzmanība spēcīgi tiks fokusēta uz kādu lielu, ambiciozu un sen iecerētu projektu vai arī uz iekšējās pasaules sakārtošanas darbiem. Nedēļas otrā pusē būs lielāks akcents uz mājas un ģimenes jautājumiem – sakārtot, tīrīt, parūpēties u.tml.

Vēzis

Vēzītim nedēļa ir sākusies uz ļoti emocionāli jūtīgas un trauslas nots. Būs liela vēlme turpināt pavadīt laiku ar saviem tuvajiem un mīļajiem un īsti jau negribēsies atgriezties ikdienas darba dunā. Tomēr pienākuma sajūta un visi atliktie darbi un darbiņi gaida un neliks mierā. Tas var radīt iekšēju svārstīšanos starp darbu un mājām, karjeru un mīļajiem, profesionālismu vai savu iekšējo mieru. Nedēļai ejot uz priekšu, šis iekšējais konflikts arī aprims. Savukārt brīvajiem Vēzīšiem laiks sarosīties, jo mīlestības jomā ir iespējama negaidīta laime vai pat pēkšņa jumtu noraujoša kaislība.

Lauva

Ja vēl nedēļas sākumā Lauva būs noslēgtāks nekā parasti, tad nedēļas viducis radīs vēlmi  pašapliecināties, izrādīt sevi un palepoties ar savām krāšņajām rotām. Savukārt nedēļas otrā puse saaktualizēs naudas jautājumus. Lai arī uzmanības centrā būs darbs un ikdienas rutīna, kas prasīs maksimālu efektivitāti, spriedzi var radīt klāt esošā vēlme arī pēc izjūtoši sapņainas peldēšanas pa straumei. Savukārt liels prieka un iedvesmas avots būs mājas un ģimene, kur iespējams arī ko būtisku sadarīt (pārcelšanās, remonts, dizainiski uzlabojumi utt.).

Jaunava

Jaunavām ļoti patīk šis praktiskais laiks. Jauni paziņas un kontakti, iespējamas pat romantiskas iepazīšanās. Kādas papildus iespējas vai pat veiksme var uzrasties no paziņu vidus, sevišķi vīriešiem. Nedēļas otrā pusē Jaunavas jutīsies ļoti omulīgi, labprāt nodosies kārtības ieviešanai sevī, savā vidē un varbūt pat dzīvē kopumā. Labs laiks, lai apmeklētu kursus vai seminārus, sevišķi praktiskajos dzīves jautājumos. Var vilkt uz kādu statusa apliecinošu izklaidi vai rotu, apģērbu iegādi. Var saskarties ar iekšējo dilemmu – ļauties jūtu radītam impulsam vai iepriekš ieplānotajai izklaidei.  

Svari

Labas iespējas nopelnīt, sevišķi ja būs izlēmīgi un aktīvi. Piemērots laiks, lai izvietotu sludinājumu vai reklamētos, ja tas tiešā veidā ir saistīts ar Svariņa personību vai paša radīto produktu. Tomēr pašiem vairāk gribēsies pievērsties tieši mājas dzīvei un ģimenes jautājumiem - sakārtot un piefiksēt visas un visu vajadzības, ieviest stingru kārtību un disciplīnu, apciemot vecākus vai parūpēties par kādu senioru, kā arī uzsākt kādus nekustamā īpašuma sakārtošanas darbus, galvenais, lai viss būtu drošs, stabils un ilgstošs.

Skorpions

Skorpioni ir šīs nedēļas īpašie veiksminieki. Iespējas var krist no zila gaisa gan profesionālajā, gan privātajā dzīvē. Skorpions būs apveltīts ar īpašu talantu – spēju apburt un pārliecināt par savu vērtību praktiski jebkuru. Labs laiks, lai iegādātos telefonu, datoru, auto, kā arī apmeklētu kursus, iegādātos profesionālo literatūru un paplašinātu kontaktu loku. Paaugstināta romantiskās iepazīšanās iespēja, sevišķi, ja pats būsi iniciators. Šonedēļ Skorpionam būtu jāatceras, ka var arī vienkāršāk, nav vajadzīgs tik dziļi iedziļināties aktuālajās tēmās un jautājumos.

Strēlnieks

Strēlnieks daudz runās, domās un filozofēs par sevi, savu dzīvi, idejām, plāniem un iecerēm. Tādā veidā  sakārtojot savu iekšējo pasauli un saprotot savu nostāju it visā. Tanī pašā laikā var būt tendence pamācīt un dot gudrus padomus. Laika pavadīšanas vienatnē vai savā nodabā ļaus sasniegt lielu iekšējo dziļumu un veicinās spēcīgu pašatjaunošanos. Bez tā visa, papildus uzmanību prasīs naudas ieguves jautājumi, kuros iespējamas pārmaiņas, lai varētu darīt mazāk un saņemt vairāk. Šonedēļ nebūtu ieteicams rēķināties ar papildus finansiālo atbalstu ar kredītu, partnera vai biznesa starpniecību.

Mežāzis

Mežāži, kā jau šī perioda jubilāri, jūtas ļoti labi. Viņiem ir iespēja izcelties, šarmēt un apburt ar savu personību, sevišķi dāmām. Šajā pēc svētku nedēļā papildus rūpes un emocionālu uzmanību var prasīt tieši partneris, negribot palikt tavā ēnā. Savukārt savas patiesās domas un nostāju tev būs tendence paturēt pie sevis. Daudz enerģijas tiks veltītas laika pavadīšanai ar draugiem un domubiedriem, no kuru vidus var saņemt saistošus romantiskos piedāvājumus vai uzrasties profesionālās iespējas. Savukārt pats sevi Mežāzis labprāt iepriecinās ar kādu sen lolotu lielāku pirkumu.

Ūdensvīrs

Gada pirmo nedēļu Ūdensvīri iesāks ļoti mierīgi un rezervēti. Lai arī šajā laikā viņiem var uzrasties kādas karjeras perspektīvas, piedzīvot īpašu vadības labvēlību un vispār kļūt diezgan populārs, iekšējo spriedzi var radīt nepieciešamība veikt pienākumus kolektīvā un Ūdensvīram neraksturīgā vēlme distancēties no visiem. Savukārt, ja darāmie darbi un pienākumi būs atkarīgi tikai no paša, tad varēsi kalnus gāzt. Šī nedēļa ir ideāli piemērota ilgtermiņa plānošanai un draudzīgām sarunām ar līdzīgi domājošajiem.

Zivis

Arī sapņainās un romantiskās Zivis šajā nedēļā jutīsies labi. Domas dabiski raisīsies pretī jauniem projektiem un mērķiem. Laiks piemērots studijām, ceļojumiem un dzīves jēgas meklējumiem. Dzīve gādās par iespējām satikt  kādu vērā ņemamu skolotāju, guru vai speciālistu, kas var sniegt vērtīgu padomu vai dzīves gudrību, kas atstās ļoti dziļu iespaidu. Zivtiņām būs liela vajadzība pavadīt vairāk laika ar draugiem un saplānot svarīgākos jaunā gada notikumus. Tomēr papildus uztraukumus var radīt kāda romantiska aizraušanās vai iepriekš neieplānota ballīte, kas izjauks nedēļas plānus.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru