girl 1503203 1280No 28. aprīļa līdz 6. jūnijam Venera no maigi romantiskās un iedvesmojošās Zivju zīmes pāriet dzirkstoši kaislīgajā un ugunīgi drosmīgajā Auna zīmē. Šajā laikā sievišķīgā enerģija izpaudīsies caur sprēgājošu temperamentu, uzņēmīgu iniciatīvu un visur klātesošo vēlmi sevi vienkārši izpaust tādu, kādas mēs patiesi esam. Galvenais akcents vairs nebūs likts uz noslēpumainu koķetēriju un slepenu mīlu, bet drīzāk uz kaislīgu un diezgan tiešu savu vēlmju izpausmi, pie vajadzības, esot gatavai arī par tām pacīnīties.

 

Šajā laikā sievietes kļūst kā amazones – skaistas, bet kareivīgas cīnītājas – par savām vēlmēm, par savu cenu (algu), par savām attiecībām vai par savu brīvību no tām. Var pat teikt, ka tā īsti maigi un klasiski eleganti sievišķo impulsu mums neizdosies izpaust, jo būs vairāk uzsvars uz vīrišķīgu konkrētību, noteiktību, uzņēmīgumu un gatavību to visnotaļ tieši arī otram likt manīt.

Tēlaini runājot, mūsos pamostas vellata vai nimfa – kura ar savu tiešumu un atklātību vienlaikus apdullina un apbur, tomēr būtu jāuzmanās, lai šis impulss nenāk kā vienkārša vēlme pašapliecināties uz citu cilvēku rēķina.

Šāda tendence var viegli ieraut jaunā mīlas dēkā un var arī nedaudz pabojāt līdzšinējās attiecības. Jo ļoti spēcīgi tiks provocēts impulss izkļūt no visiem nedabiskajiem un ar mums nesaskanīgajiem kompromisiem un liekulības valgiem, sevišķi no tiem, kas tiek izdarīti "mīļā miera" labad.

Šā perioda rādītājs tam, ka mūsos ir sakrājies liels pašapmāns, viltus kompromisi ar savu iekšējo patiesību, būs pamanāms tādās izpausmēs kā:

  • stipra neiecietība,
  • kaprīzums – gribu to vai šo un tūlīt un tagad, bez atlikšanas vai piekāpšanās, pieprasot nedalītu uzmanību,
  • šopaholisms – daudz spontānu un nepārdomātu pirkumu, ko var motivēt vēlme "beidzot" sev kaut ko uzdāvināt.

Tāpat tas var izpausties kā dusmas, pretenzijas un pārmetumi partnerim par to, ka "viņš ir vainīgs pie tā, ka tu esi tik nelaimīga", kā arī sasteigtas jūtu izpausmes un pārsteidzīgas mīlas dēkas (īpaši jūnija pirmajā nedēļā).

Ja tava vēlme pašrealizēties ir radusi dabisku veidu, vietu un laiku sevi izpaust, tad šis laiks tev sniegs tādas iespējas, kā:

  • drosmi vēlēties, drosmi uzdrīkstēties gribēt, drosmi atzīties sev un varbūt arī partnerim savās vēlmēs un vajadzībās;
  • spējā izdarīt izvēli, izkļūt no ieilguša starpstāvokļa – beidzot sajūtu pasaule tev ļoti nepārprotami parādīs, ko tu īsti vēlies;
  • tikt skaidrībām ar savas dzīves prioritātēm, un savu laiku un enerģiju veltīt tam, kas šobrīd tev ir patiesi svarīgs;
  • sakārtot vērtību sistēmu savā dzīvē un tik skaidrībā ar savu iekšējo ētikas kodeksu – tai skaitā, nosakot un apzinoties sevis pašas patieso vērtību.

Savukārt izskatā un apģērbā vairāk dominēs sportiskas un ērtas izvēles, lai nekas netraucētu mūsu apņēmībā sevi izpaust un tikt pie kaut kā sen kārota, lai visa mūsu būtība paustu – es zinu, ko es vēlos, un esmu tam arī gatava.

Šajā laikā var ar jaunu spēku un kulminējošu impulsu izpausties jau šā gada februārī un martā aizsāktais vilinājums un kārdinājums, mūsos dziļi virmojošais un magnētiski piesaistošais – vai tas būtu cilvēks, vai nodarbošanās, jauna kleita, hobijs, ceļojums vai kas cits, tam nav nozīmes, tas ir tavs fokuss, uz ko tiecas tava daba. Un, jo ilgāk tu būsi dzīvojusi kompromisos, liekulībā vai pašapmānā, jo ugunīgākas un mums neraksturīgākas kaislības šajā periodā uzvirmos.

Īsumā – mūsu jūtu pasaule kļūst ugunīgāka, kaislīgāka, konkrētāka un mērķtiecīgāka – pietiek ar romantiskiem klusiem sapņiem – tagad dzimst vēlme pēc atklātām, dzirkstošām un nemaskētām kaislībām. Tādēļ arī šā laika vislielākā dāvana mums ir tajā, ka mēs spēsim ieraudzīt, atzīt un iepazīt to, ko mēs patiesi savā dzīvē vēlamies.

Lai jūtu dzirkstis izgaismo tavu patieso vēlmju dabu!

 

Jana Reķe, astropsiholoģe

Sagatavots un publicēts speciāli delfi.lv, 2017

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt