giraffe 1959110 640Marta mēnesis plānojas tikpat pretrunīgs kā dualitāte mūsu pašu galvās un dzīvēs. No vienas puses mūsu apziņa un arī prāts kavēsies sapņainās tāles vai intuitīvās nojausmās, no otras puses, pats mēneša sākums no mums prasīs tik strauju rīcību, izlēmību, neplānotu spontanitāti un drosmi, ka to kopēji radītā ietekme: rīcība  un temps apvienojuma ar bardaku galvā, radīs ellīgu spriedzi.

Rīcība, dinamika un augstas darbaspējas

Šis iekšējais sasprindzinājums būs jo īpaši jūtams līdz laikam, kamēr mūsu rīcības un motivācijas planēta Marss atradīsies Auna zīmē, citiem vārdiem, līdz 10. martam. Tomēr šajā laikā var paveikt milzīgu un pat nepateicīgu darba apjomu, sevišķi no  4. līdz 7. martam. Savukārt pēc 10. marta paliks nedaudz vieglāk, mierīgāk, atgriezīsies noklīdusī spēja būt pacietīgiem, bet vēl kādam tas ar atvieglotu nopūtu ļaus atkal atlikt visu uz bezgalīgi tālo un nekad nesasniedzamo "rītdienu". Atgiezīsies spēja salīdzinoši mierīgi strādāt pašu izraudzītajā virzienā, ko motivēs stabilitāte, materiālie labumi un baudas.

Vēlme vairs neiziet uz kompromisiem

Agrāk piesauktā 2017. gada tēma – es pasaulē un manas partnerattiecības, kā arī kompromisi, kurus tā dēļ veicam (vairāk lasīt šeit), marta sākumā jau atkārtoti lika par sevi manīt. Šoreiz daudz stiprāk, nepastarpinātāk un vieglāk uztveramā veidā – caur asiem vārdiem, aizkaitinājumu, aizvainojumu, dusmu uzplūdiem, konfliktiem un neapmierinātību ar pašreizējo situāciju. Šis neapmierinātības vilnis ir uzbangojis jau otro reizi un šoreiz nav iespējams to paslēpt vai izlikties neredzam. Trešais – noslēdzošais impulss būs gaidāms septembra beigās. Bet tagad, tagad tikai sākas īstais darbs, lai uz šo trešo piegājienu šī tēma tiešām būtu iznesta jaunā līmenī, sakārtota un atlaista kā putas, kas rotaļīgi apņem un pazūd līdz ar vilni.

Šo mēness tie var būt kā mazie, tā lielie sapņi, kuriem tu beidzot ķeries klāt, bet viens ir skaidrs - nekāda atlikšana.

Izzini savas sajūtas pret bijušajiem

Sakarā ar Venēras – mīlas dievietes simbola atrašanos retrogrādā kustībā (no 4. marta visa mēneša garumā), šis nav piemērots laiks grezniem luksus klases pirkumiem un sievišķā visuma kaprīžu izdabāšanai. Šajā laikā var aktualizēties agrākās vēlmes un dziņas, tai skaitā, bijušās aizraušanās. Jebkurā gadījumā šo mēness nebūtu vēlams aisākt jaunas attiecības, bet var izdoties atjaunot pārrautās.

Šis periods liek pievērst uzmanību tādiem jautājumiem kā: Ko es patiesi vēlos? Kādas ir manas prioritātes? Kā es parādu sevi pasaulei? Vai es sev patīku? Cik es esmu vērts/-a? un, protams, visi jautājumi par un ap mīlestību - kurš, ko, kā, kapēc utt.

Prāts - no sapņaina romantiķa līdz valdonīgam komandierim

Pirmo marta pusi mēs kavēsimies sajūtu dzīlēs, jūtu viļņos un iekšējās pasaules sakārtošanas un apceres noskaņās. Mūsu prāts būs romantikas pilns, vieniem tas radīs meditatīvas noskaņas, citiem iekšēju haosa sajūtu (vairāk lasi šeit). 

Tomēr dabā viss mēdz būt līdzsvarā. Līdz ar spontānas rīcības un dinamikas pavājināšanos, pastiprināsies citi visnotaļ mērķtiecīgi un pamanāmi dzīves aspekti. Tā, piemēram, jau no 13. marta līdz mēneša beigām mūsu prāts – domu un vārdu izpildījumā, paliks noteiktāks, konkrētāks, precīzāks. Mūsos norims sapņainais apcerīgums un dzims vēlme runāt skaļi, pārliecinoši, drīzāk konkrēti un drosmīgi, nekā argumentēti, patiks komandēt un iespējami pārsteidzība vārdos … Īsumā, mūsu izlēmīgums un drosme būs vairāk prātā, nevis darbos.

Vēlme un drosme gūt pieredzē balstītus panākumus

Laikā no 15. līdz 20. martam pastiprināsies mūsu vēlme sevi izpaust un parādīt, balstoties uz savām zināšanām un pieredzi, vai arī tieši pretēji, pastiprināties mūsu bailes un nepilnvērtības sajūta autoritāšu, bosu, valsts iestāžu, vecāku un pieredzējušāku personu klātbūtnē. 

Savukārt ar Saules ieiešanu Zivs zīmē 20. martā kopā ar pavasara nojautām gaisā, arī mēs paši būsim gatavi jaunām virsotnēm, pastiprināsies mūsu mērķtiecība, koncentrētība un noteiktība, kas noteikti palīdzēs paveikt ko nozīmīgu.

Marta beigās ir gaidāmas iespējas vai nu paplašināt savu iekšējo pasauli līdz tādam apmēram, lai ieraudzītu, saprastu un mainītu to, kas šobrīd traucē gūt panākumus, vai arī gūstot panākumus, būs nopietni jāpārskatīt savas iekšējās pārliecības un uzstādījumus.

Kopsavilkums

Šis mēnesis vairs nav par mājieniem un nojausmām - priekšplānā izpeld galvenās gada tēmas, galvenās darba situācijas ar kurām mums ir jāmācās tikt galā, galvenie ambiciozie mērķi un plāni, kuri nekur neuzsūcas, bet ir klātesoši mūsu domās, sajūtās un ilgās. Tā ir aktīva dinamika, kurai klāt ir provocējošs izaicinājums, tās ir sapņainas cerības ar skaudru sava nepilnvērtīguma izjūtu. Nekāda atlikšana uz vēlāku laiku - bez attaisnošanās, lieki netērējot spēku pašapmānam. Drosmīgi un tikai uz priekšu, ar pārējo tiksim galā vēlāk!

Lai iekšēja klusuma un burbuļojošas dinamikas bagāts mēnesis!

 

© Jana Reķe, astropsihologs, speciāli www.dveselesspeks.lv, 2017

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt