laptop 849800 1280Kad uzsākt jaunas darba attiecības vai projektu, kad vienoties ar partneriem par tālāko stratēģisko virzību, kad parakstīt dokumentus, un kad būtu tomēr labāk sakārtot jau aizsāktos darbus, projektus un procesus, nevis mesties jaunajā. Šajā rakstā apkopoju būtiskākos 2017. gada profesionālo virzību un panākumus ietekmējošos periodus.  

Lielie smagsvari astroloģijā, kas nosaka mūsu sociālās pašrealizācijas virzienu, raksturu un tempu ir Jupiters un Saturns. Pirmais gādā par dzīves dāvātajām iespējām, otrais par dzīves piestādīto pienākumu sarakstu. Savukārt darbā un biznesā tie gādā par stratēģisko virzību un par stabiliem pamatiem uz ko to visu balstīt.

 

Stratēģiskie virzieni, attīstības plāni un iespējas:

Visu 2017. gadu līdz 10. oktobrim – vislielākās iespējas ir gūstamas no sadarbības projektiem 

Spēja ieklausīties otrā, iziet uz kompromisiem un taktiskums šajā laikā atvērs ne vienas vien durvis. Vairāk iespējas ir gūstamas no sieviešu puses, piedāvājumam ir jābūt estētiskam, gaumīgam un vērtīgam. Atsevišķi var izcelt, ka liela loma būs pareizo prioritāšu izvirzīšanai. Veiksmīgākās biznesa darbības jomas – skaistumu kopjošās un veicinošās nozares, kā arī jurisprudence.

meeting 2028943 1280

Laikā no 6. februāra līdz 9. jūnijam - pieklibos stratēģija

Šajā periodā būtu ieteicama stratēģiskā virziena pārskatīšana, izvērtēšana. Laiks, kurā uzsāktās stratēģiskās lietas un attīstības plāni, būs pakļauti pābaudei. Likumsakarīgi, ieteicams biznesu un lielas ieceres šajā laikā neuzsākt vai arī rēķināties, ka tās nākotnē būs jāpārskata. Aktuālie jautājumi: Vai uzņemtais stratēģiskais kurss un virziens ir man piemērots? Kam es ticu un vispār vai es ticu – idejai, iecerei, projektam? 

No 10. oktobra apmēram gadu – iespējas būs vairāk saistītas ar biznesa riskiem un spēju iziet uz pārmaiņām

Šis periods burtiski pieprasīs no mums drosmi mainīt nodarbi, biznesa virzienu un iziet uz lielākiem riskiem. Iespējas uzradīsies, ja savās iecerēs būsim noslēpumaināki, koncentrētāki un intensīvāki, citiem vārdiem - "raksim dziļi". Šajā laikā var rasties jauno biznesmeņu un arī jauno ezotēriķu bums – jo viss noslēpumainais un intriģējošais sniegs daudz iespējas, līdz ar to arī ļoti vilinās. Veiksmīgākās nozares – lielo kapitālu investīciju biznesi, apbedīšanas bizness, ieguves rūpniecība, arī ezotērika un psihoterapija.

Stabilitāte, drošība un pienākumi:

lifting 24401 1280Laikā no 6. aprīļa līdz 25. augustam – tiek testēti pamati un atbalsta sistēma

Šajā periodā tiek pārskatīti vecum veco un stabilo lietu kārtība, tiek veiktas strukturālās pārmaiņas lielajās organizācijās, tiek veikta revīzija "tradicionālajos" pienākumos un lielajos ilgtermiņa līgumos, kas nodrošina uzņēmuma dzīvotspēju. Laiks, kurā nebūtu ieteicams ielikt pamatus jaunai būvei, projektam vai rīcības plānam. Autoritātes kļūdās vai ir nenoteiktas, nogaidošas. Valsts pārvalde var atgriezties pie agrākiem scenārijiem saistībā ar nodokļu politiku un lietu kārtību.

Visu gadu līdz 20. decembrim - nepieciešams ieviest reālistiskumu ilgtermiņa plānos

Nu ne jau pirmo gadu mēs zem šīs ietekmes ikdienas rutīnā un darbu saraksta priekšplānā izvirzam rūpīgi un vērīgi strādāt pie tā, lai stabilizētu jaunos virzienus, lai uzsākto ievirzītu patstāvīgā un drošā gultnē, lai stratēģiju padarītu reālistisku un dzīvotspējīgu. Šis process neizbēgami liek ieraudzīt arī nedzīvotspējīgos scenārijus un mudina no tiem atteikties.

No 20. decembra sāksies ļoti nopietns 3 gadu periods – kārtība, disciplīna un stabilitāte pāri visam

Šim periodam būs raksturīga augsta pašdisciplīna, atbildīguma izjūta, pienākuma apziņa, reālistiskums, arī konservatīvisms. Ļoti veiksmīgs šis laiks būs uzņēmumumiem un projektiem, kuriem ir liels akcents uz birokrātiju, kuru pasūtītājs ir valsts pārvalde vai lielās korporācijas, jo šajā laikā tās jutīsies ļoti labi, to loma un ietekme stiprināsies. Viss būs koncentrēts uz lielāku praktiskumu un stabilitāti, kas sniedz iespēju izveidot jaunu struktūru, uzbūvēt jaunus un stiprus uzņēmuma pamatus.

Komunikācijas piņķeri – laiks, kurā pieklibos taktika

Laiks, kurā var gaidīt ķibeles ar tehniku, datoru, telefoniem, pārpratumi komunikācijā, nebūtu ieteicams uzsākt jaunus projektus, parakstīt svarīgus dokumentus un sākt lielākas lietas:

  • no 10. aprīļa līdz 3. maijam – vairāk skars stabilitāti un drošības sajūtu, kura laikā būtu jāspēj ieraudzīt jaunu perspektīvu; 
  • no 13. augusta līdz 5. septembrim – vairāk skars vēlmi palīdzēt un visu sakārtot tā, lai rezultāts iedvesmotu un sagādātu prieku sev un citiem;
  • No 3. līdz 23. decembrim – vairāk skars jautājumus saistībā ar nepieciešamību attīstīties, iziet uz paplašināšanos gan savās darbībās, gan biznesā.

 Lai drosmīgiem aizsākumiem un produktīviem risinājumiem bagāts gads!

 

© Jana Reķe, astropsihologs, speciāli www.dveselesspeks.lv, 2017

 

Pievienot komentāru