oasis 2335767 1280Lielākā daļa nedēļas paies dilstoša mēness fāzē. Attiecīgi pamazām palēnināsies dienas temps un būtu vēlams noslēgt kādas pēdējā mēneša aktivitātes un procesus. Neskatoties ne uz ko, vēl otrdien un trešdien, varat tikt pie jaunas dzīves vīzijas vai perspektīvu izjūtas.

Šonedēļ produktīvākais laiks būs līdz ceturtdienai. Savukārt piektdienu un sestdienas pirmo dienas pusi būtu jāvelta lietu pabeigšanai, noslēgšanai, atlaišanai vai savas telpas sakārtošanai un atbrīvošanai no visa liekā.

17. marta pēcpusdienā, pl. 15:11., sāksies jauns mēness cikls Zivs zīmē, kas mudinās jauniem, iedvesmojošiem aizsākumiem. Tādēļ vēl sestdienas pēcpusdienu būtu rekomendējams noskaņoties jaunajam, svētdien – izbaudīt aktīvu brīvā laika pavadīšanu un uzlādēt sevi visam mēness ciklam, bet jau ar pirmdienu ļoti mērķtiecīgi uzsākt rosīties visos šī gada pavasara svarīgākajos virzienos.

Šonedēļ gatavojamies lielajiem pavasara notikumiem un situācijām. 

angelic 2743045 1280Laikā no 9. marta līdz 10. jūlijam veiksmes, iespēju un attīstības enerģijas aizbildnis Jupiters, atradīsies retrogradā pozīcijā. Retrogrāds tas ir reizi gadā uz četriem mēnešiem, tādēļ tas mums nav nekas svešs, vien būtu jāpatur prātā dažas rekomendācijas.

Šajā periodā nebūtu ieteicams sākt kaut ko pilnīgi jaunu – projektus, biznesu, izglītību, ceļojumu –, jo iespējamie aizsākumi var tikt pastiprināti testēti, vērtēti un pārvērtēti. Visieteicamākais būtu ķerties klāt tām iecerēm, kuras agrāk jau esi mēģinājis iekustināt, bet tā arī līdz galam vēl nav izdevies.

spring awakening 3132112 1280Nedēļa paies pilnmēness un dilstoša mēness fāzē. Vēl joprojām ir piemērots laiks aktīvai rosībai. Ja iepriekšējās pāris nedēļas vairāk bija novērojama tendence iedvesmas pilniem sapņot par zilām tālēm, ar tam iztrūkstošo konkrētību, apņēmību un reālu rīcību, tad ar šo nedēļu tas viss mainīsies.

Jau ar 6. martu būsim stipri izlēmīgāki, viens otrs pat karstgalvīgs, runāsim tieši, konkrēti un bez liekvārdības. Tūlīt pat, jau no 7. marta, arī mūsu vēlmēs kļūsim stipri nepiekāpīgi, akcentējot pašlabumu un savas vajadzības kopumā. Līdz 9. martam būtu vēlams vismaz iesākt šī gada jaunos projektus un ieceres, jo tūlīt pēc tam, praktiski līdz rudenim, ir gaidāmi dažādi apgrūtinājumi, un laiks būs vairāk piemērots agrāk aizsāktu, mēģinātu un testētu ieceru atkārtotai iekustināšanai.

Nedēļa piemērota apņēmīgas mērķtiecības pilnai rosībai.

dolphins 918752 1280Šī nedēļa paies maigās un plūstošās Zivs zīmes ietekmē, kas vedinās uz harmoniskām un mierīgām nodarbēm. Tas, kas šonedēļ var nedaudz sapurināt ir 2. martā gaidāmais pilnmēness un visu periodu aktivizētā Marsa enerģija, kas gādās par veselīgu dinamiku un neļaus ieslīgt sapņainā bezdarbībā. Pilnmēness pastiprinās iekšējo spriedzi jautājumos – ticība, cerība, mīlestība un tās saskanīgums ar tavu darbu un praktiskajiem ikdienas soļiem. Tādejādi veicinot šo visnotaļ mierīgo, radošo, plūstošo un sapņaino enerģiju adaptēt savā dzīvē tīri praktiskā veidā. Ļoti piemērots laiks mīlestībai, romantikai, koncertiem un mākslai kopumā. Savukārt nepiemērots - loģisku, detalizētu un precīzu intelektuālo darbu veikšanai.

Šonedēļ ieteicams ļauties radošai iedvesmai un vairot skaistumu pasaulē!

love 3134063 1280Gads ir jau paspējis uzņemt savu tempu un pamazām atklāj savas galvenās kārtis. Piedāvāju nedaudz rotaļīgi un kodolīgi uzzināt - ko tu visvairāk mīlēsi un kur būs rodams lielākais tava prieka un iedvesmas avots 2018. gadā.

Auns

Izaicinājuma mīlestība. Stāvot ar abām kājām uz zemes, uzņemies risku – attaisnosies.

Vērsis