dog 1310545 1280Nedēļa paies augošā Mēness fāzē un aptumsuma koridora noskaņās. Lai ko jūs darītu, visam būs tendence augt, attīstīties un izrādīties daudz nozīmīgākam kā sākotnēji domājāt. Tādēļ, lai arī ar ko jūs savā dzīvē saskartos, notikumu intensitāte tikai pastiprināsies un var samilzt kā sniega bumba, kas veļoties no kalna lejā paliek tikai lielāka, vienā brīdī sākot līdzināties sniega lavīnai, kas ir gatava apgriezt otrādi visu jūsu dzīvi.

Spriedzes pilnākās un emocionāli sarežģītākās būs piektdiena, sestdiena un svētdienas rīts, kad var saasināties greizsirdība, vainas sajūta, vēlme dominēt, manipulēt u.c. konstruktīvā gultnē neieliktas pārmērīga jūtīguma izpausmes.

Līdz ar 23. jūliju karaliskās Lauvas sāk svinēt savu dzimšanas dienu. Jūsu prasme priecāties par dzīvi, nebaidīties sekot savai sirdij, nezūdošais radošums un talants sagādāt patiesu prieku arī apkārtējiem, ir jūsu patiesā bagātība. Daudz laimes jums, dzirkstošās!

Nedēļa piemērota mierīgām, labi pārdomātām aktivitātēm.

rainbow 657382 1280Šī gada pēdējais aptumsumu koridors iekrīt pašā vasaras pilnbriedā, laikā no 13. jūlija līdz 11. augustam, tiesa gan, uz tiešu aptumsumu ietekmi notikumus varēs attiecināt vēl vismaz 5 dienas pirms un arī pēc paša koridora.

Aptumsumu koridors ir sarežģīts laiks apzinātām un mērķtiecīgām aktivitātēm ārējā vidē, bet tas sniedz iespēju veikt kvantu lēcienu garīgajā (iekšējā) attīstībā.

Aptumsumu laiks ir īpašs ar to, ka tas ir saistīts ar mūsu dvēseles uzkrāto pieredzi, paveiktajiem darbiem un nedarbiem un no tā izrietošiem dzīves pārbaudījumiem un mācībstundām.

books 2385409 1280Nedēļas sākums paies vecā mēnesī un gaidāmā aptumsuma noskaņās. Tādēļ līdz ceturtdienai būtu ieteicams atbrīvoties no visa vecā, liekā un savu laiku nokalpojušā. Savukārt līdz ar piektdienu, 13. jūliju, iestāsies jauns mēness cikls ar daļēju Saules aptumsumu Vēža zīmē (Latvijā nebūs redzams). No šī brīža, mēneša garumā aizsāksies tā dēvētais aptumsuma koridors, kurš ļauj kā atšķetināt samilzušas dzīves problēmas un iestrēgušas situācijas, tā arī sapīt un savīt jaunus dzīves scenārijus uz nākamajiem gadu desmitiem.

Galvenais aptumsuma laika ieteikums – spontāni neuzsākt neko pilnīgi jaunu. Fokusēt savu uzmanību uz iekšējo pasauli un tās tīrību, mācīties būt elastīgākiem, uztverošākiem, plūstošākiem un tajā visā nepazaudēt arī sevi. Visa emociju gamma, sākot ar vainas sajūtām, nepiedoto un nepieņemto, beidzot ar pretenzijām, pārmēru pieķeršanos kādam un aizbildnieciskumu – būs galvenās 13. jūlija aptumsuma tēmas.

Nestreb karstu, visu dari lēni, pārdomāti un prātīgi.

swan 2077219 1280Nedēļa paies dilstošā mēness fāzē. Prāts vēl joprojām vairāk nesīsies uz izklaidēm vai atpūtu, domām par bērniem un dažādām prieku nesošām aktivitātēm. Šajā nedēļā būs pastiprināta sajūtu pasaule – daudz vieglāk un dabiskāk būs sadzirdēt savu intuīciju un iztulkot savas sajūtas. Tāpat arī nedēļas akcenti dod ļoti plūstošu un harmonisku sajūtu, tādēļ daudzi no jums varēs vienkārši izbaudīt šī laika atslābinošo, sapņaino un relaksējošo ietekmi.

Izbaudiet, ieklausieties savās sajūtās un izjūtās, pievērsiet lielāku nozīmi domām, signāliem, piedāvājumiem, sapņiem un zīmēm. Tomēr nekur nesteidzieties un neuzsāciet ko jaunu, piefiksējiet un nepieķeraties, ļaujiet notikumiem ritēt savu gaitu. Šī nedēļa ir kā klusums pirms vētras. Atpūtieties, jo jau nākamo nedēļ sāksies tā dēvētais aptumsuma koridors ar savu intensitāti, transformācijām un liktenīgajiem dzīves pagriezieniem.

Nedēļa piemērota plūšanai pa straumi!

paint 2985569 1280Nedēļa paies pilnmēness noskaņā, kas iestāsies 28. jūnija rītā. Tādēļ kopumā nedēļa būs ļoti intensīva, darbīga, dinamiska un nemierīga. Šī pilnmēness galvenā tēma - kā iekšējo mieru un līdzsvaru saskaņot ar profesionālajiem un sabiedriskajiem pienākumiem un mērķiem. Var būt liels kārdinājums noslēpt savas patiesās emocijas un sajūtas, kādu solījumu vai gaidāmo panākumu vārdā saņemties, savākties, pašdisciplinēties un, neskatoties ne uz ko, tiekties uz iecerēto. Tomēr, jo vairāk jūs ignorēsiet savu iekšējo pasauli, jo spēcīgāk tā vienā brīdī izlauzīsies virspusē. Tādēļ galvenā rekomendācija ir atrast mirkli, kad tomēr ļaut vaļu savām jūtām, dusmām, skumjām, žēlumam, priekam. Neļaujiet sev palikt kā sastingušai mūmijai, kurai ārpus pienākumiem nekas cits nav svarīgs. Atļaujiet sev dzīvi piepildīt ar visām varavīksnes krāsām, garšām, smaržām un skaņām.

Sākot ar 27. jūniju, tuvākos divus mēnešus, būs izaicinoši sarežģīti iziet uz jaunām iniciatīvām. Šī perioda akcents ir mācīties pārvaldīt savu enerģiju, smelties spēku un pārliecību sevī, nevis citos, tomēr rēķinoties arī ar savu darbību ietekmi uz apkārtējiem. Tādēļ var būt tendence eksperimentēt ar savu spēku un ietekmi vai atgriešanos pie kādām senākām aktivitātēm.

Savukārt no 29. jūnija, visas vasaras garumā, domās un vārdos būsim radošāki, drosmīgāki, iedvesmojošāki, bet par paveikto arī lepnāki, vai pat lielīgāki. Labprāt pievērsīsimies bērniem, izklaidēm vai citām prieku nesošām nodarbēm. Tādēļ iespējama zināma pārsteidzība.

Nedēļa piemērota mērķtiecīgām aktivitātēm!