action 2277292 1280Nedēļa paies augošā mēness fāzē. Šis laiks ir ļoti piemērots jauniem sākumiem, aktīvai rosībai un virzībai. Neko neatlieciet uz vēlāku, šonedēļ ir spēkā daudz praktiskas un ražīgas enerģijas.

Jūsu ilgtermiņa plānus būs jāsaskaņo ar praktiskiem apsvērumiem, ģimenes vajadzības ar statusu un profesionālajiem mērķiem. Vislabāk tas izdosies, ja ieklausīsieties savā intuīcijā un vienlaicīgi būsiet gatavi nomainīt senus priekštatus par to, kā lietām būtu jānotiek. Pastiprināsies vēlme runāt, rakstīt un dalīties, labprāt draudzēsities un iesaistīsieties kādā interešu grupā. Liela daļa šīs vasaras enerģijas vispār būs novirzīta uz dažādu kolektīvu, draugu un domu biedru aktivitātēm.

Dvīņi – draudzīgie, komunikablie, ziņkārīgie, interesantie un aizraujošie – daudz laimes jums dzimšanas dienā. Bez jūsu artistisma, viegluma un smaida, šī pasaule būtu daudz garlaicīgāka un drūmāka.

Nedēļa piemērota aktīvai rosībai!

butterfly 2837589 1280Nedēļa paies jauna mēness cikla sākuma noskaņās. Šis jaunmēness akcentēs naudas jautājumus, savu talantu un resursu izpaušanu un ar to saistītos sociālos panākumus vai kādus mērķus. Sabiedrības kontekstā būs spēcīgs impulss mainīt attieksmi pret naudu, atbrīvoties no pārmērīgiem uzkrājumiem un ienest jaunas vēsmas tajā, ko līdz šim uzskatījāt par svarīgāko savā dzīvē.

Līdz ar to, sākot ar 15. maija pēcpusdienu (pl.14:47), ir piemērots laiks apcerei, pārdomām un mierīgai jaunu plānu kalšanai uz nākamajām 28 dienām. Savukārt to īstenošanai dzīvē un aktīvai rosībai ieteicams pievērsties sākot ar ceturtdienu.

No 16. maija, vairāku mēnešu garumā, uz rīcību motivēs komandas gars, grupas atbalsts vai kāda sabiedrībai vajadzīga iecere. Savukārt no 19. maija, uz pāris nedēļām, vēlēsieties vairāk laika pavadīt kopā ar saviem tuvajiem un mīļajiem. Papildus tam, 21. maijā – Saulīte pāriet komunikablo, interesanto un vienmēr kustībā esošo Dvīņu zīmē. Daudz laimes, jums, aizrautīgie!

Nedēļa ir piemērota jauniem plāniem, iniciatīvai un aktivitātēm.

young woman 2194038 1280Nedēļa paies dilstošā mēness fāzē. Ikdienu būtu ieteicams pavadīt mierīgi un nesteidzīgi – pievērsties iesākto darbu pabeigšanai un pavasara izbaudīšanai. Paralēli tam, fonā dunēs izvēle vai svārstīšanās starp komfortu un nepieciešamajām pārmaiņām, starp mierīgumu un sevis izaicināšanu.

Līdz ceturtdienai būs vairāk tendence plūst “pa straumi”, pastiprināsies intuīcija, kā arī vēlme nodoties sapņiem un fantāzijām. Tomēr fona noskaņojums - kaut kur steigties, ātri pieņemt lēmumus, ātri visu izdarīt - līdz ar nedēļas nogali kļūs aizvien pamanāmāks. Sevišķi līdz ar piektdienas vakaru paaugstināsies risks pārsteigties vārdos un izvēlēs, kā arī sasteigt vai pavirši izpildīt kādus darbus.

Nedēļas nogale un arī pirmdiena nav piemērotas jauniem plāniem, projektiem un darbiem. Tomēr, šo dienu darbīgums un enerģiskums noteikti noderēs pavasarīgai rosībai dārzā, jebkura veida aktīvai atpūtai vai iesākto darbu pabeigšanai.

Šonedēļ ieteicams pabeigt iesākto un atbrīvoties no nevajadzīgā.

owl 3340957 1280Tuvākās divas nedēļas paies augošā un pilnmēness fāzē. Šis būs periods, kad uzsākt ieplānoto vai virzīt uz priekšu iecerēto. Tāpat kā viss dabā aug, zeļ un plaukst, tāpat arī jums būs iespēja ko pavairot, izaudzēt, uzsākt un veicināt savā dzīvē. Ja darba un ieplānoto ikdienas aktivitāšu realizācijai šis ir veiksmīgs laiks, tad, piemēram, attiecībā uz ēšanas paradumiem un ķermeņa aprisēm darbojas tas pats nosacījums. Viegli varēsiet uzaudzēt kādu lieku kilogramu vai papildus muskuļu masu. Tādēļ veselīgs uzturs un dzīvesveids ir jo īpaši svarīgs.

Visu šo periodu būs salīdzinoši viegli sakārtot savas dzīves prioritātes, tik jāuzmanās pārāk ietekmēties no apkārtējo viedokļiem. Sievietēm patiks draudzēties, pačalot un vairāk izpausties caur brīvu  un dzīvespriecīgu noskaņu. Savukārt vīrieši būs kāda praktiska mērķa pārņemti.

30. aprīlī ir gaidāms ļoti jaudīgs pilnmēness. Jau vairākas dienas pirms un pēc šī datuma  var būt salīdzinoši nemierīgs miegs, sapņi, kuriem nav dziļākas nozīmes, iespējami spēcīgi emocionāli kāpumi un kritumi, neiecietība un pat zināma agresivitāte. Tādēļ nebūtu ieteicams apmeklēt plašus masu pasākumus. Galvenās pilnmēness aktualizētās tēmas būs īpašumi, pašvērtējums, atalgojums, nauda un vara. Īpaši skarot tādas nozares kā bankas, apdrošinātājus, investorus un kreditorus.  Visvieglākais veids, kā sabalansēt šo jaudīgo enerģiju - sekot noteikumiem un formāli atrunātajām prasībām, ievērojot pašdisciplīnu un uzņemoties atbildību.

nut 2638493 128022. aprīlī, starptautiskajā Zemes dienā, pazemes un Aīda valstības simboliskais pārstāvis Plutons līdz pat 1. oktobrim aiziet retrogrādā kustībā, līdz ar to nedaudz atslābinot savu dabisko tieksmi uzskatāmi nodemonstrēt, kas guļ mūsu katra dziļākajās dzīlēs zemapziņā, bet sabiedrības kontekstā – pa vienam ķieģelītim vien drupināt visas nederīgās struktūras, politiskos un varas veidojumus, arī novecojušās fiziskās būves un konstrukcijas.

Šajā periodā būs tendence nevis ķerties pie kaut kā jauna, bet vairāk atgriezties pie jau zināmo nepilnību un problēmu šķetināšanas.