fashion 2309519 1280Gaidāma aizraujauša nedēļa, kurā ar katru nākamo tās dienu pieaugs pilnmēness intensitāte un dziļums. Gaisā virmos mīlestība, kaislības un aizrautība. Būs vēlme būt attiecībās un tās pilnībā izbaudīt, tādēļ arī sirdī brīvajiem būs labas iespējas iepazīties.

No 15. maija pastiprināsies sievišķās enerģijas, līdz ar to būs dabiska vēlme pucēties, rotāties, par sevi rūpēties un dzīvi izbaudīt. Sievietes kļūs maigākas un sievišķīgākas, savukārt ar 16. maiju arī vīrieši kļūs mierīgāki un uztverošāki. Uzmanības centrā izvirzīsies ģimene, praktiskie jautājumi un kāds lielāks pirkums. Šādā noskaņā labi pievērsties kopējiem ģimenes plāniem, kā arī visam, kas ir saistīts ar dārzu, māju, tās skaistumu un omulību.

insect 4174863 1280Šī nedēļa paies augošā Mēness fāzē. Tas nozīmē, ka laiks ķerties pie visa tā, ko gribam vairot, attīstīt, audzēt un bagātināt savā dzīvē.

Nedēļas pirmajā pusē būs jūtama neliela spriedzīte saistībā ar kādām fundamentālām izvēlēm. Ļoti iespējams, ka, lai tālāk virzītos pa izraudzīto ceļu un sasniegtu kādus mērķus, jums, pirmām kārtām, būs nepieciešams tā reālistiski pārskatīt savus resursus un laiku.

Iespējams būs jāatsakās no “zīles rokās”, no kaut kā ļoti reālistiska un sataustāma savā tagadnē un šodienā, lai tiektos pretī kam skaistam, sirdi un sajūtas piepildošam. Tad, ja tas būs izdarīts saskaņā ar jūsu iekšējām vērtībām un prioritātēm, jūs sajutīsiet milzu enerģijas pieplūdumu.

Šis iekšējais darbs ar sevi neliks vilties, jau tūlīt pat – trešdien, raisīsies domas un idejas, kā pārkārtot savu ikdienu, bet jau ceturtdien, parādīsies kādas iespējas un dzīves dāvanas. Var teikt, ka no šī brīža, ar katru nākamo dienu, enerģijas būs aizvien skaistākas, labdabīgākas, maigākas un mīlošākas.

puzzle 3116188 1280Nedēļa sāksies vecā mēnesī. Tādēļ visi iesāktie procesi, darbi un apsvērumi, tuvosies kādam loģiskam noslēgumam.

Šonedēļ būs dabiska tendence mēģināt visu saprast, sakārtot savā dzīvē pa plauktiņiem, izzināt un sarunāt. Tādēļ ļoti vērtīgi var izrādīties kādi kursi, seminārs, izbrauciens, ekskursija vai vienkārša patērzēšana ar kādu jauniegūtu paziņu. Ja šo dabisko tendenci neliksiet lietā, jūsu galva var sākt kūpēt no pārmērīgas aktivitātes.

Kā pie veca mēness un, sevišķi, 4. maijā, ir ļoti laba iespēja atbrīvoties no vecām pārliecībām, stereotipiem, pagātnes projicēšanu uz savu tagadni, kā arī vieglāk vedīsies uzkopšana, tīrīšana un veco mantu un lietu atdošana, pārdošana, maiņa vai likvidēšana. Tikai atbrīvojoties no liekā, jūsu dzīvē atradīsies vieta jaunajam.

bike 247394 1280Šī nedēļa arī solās būt diezgan temperamentīga un dinamiska, neskatoties uz to, ka Saulīte ir pārgājusi uz mierīgo Vēršu zīmi. Vienkārši šeit to uzreiz sagaidīs turbulentīgas viesuļvētras sološas enerģijas. Tā iespaidā vēl visu šo nedēļu astroloģiskais klimats rosinās uz vērienīgām pārmaiņām, nemieru, gaidītiem un negaidītiem pārsteigumiem un notikumu pavērsieniem.

Tāpat arī lielu daļu nedēļas gaidāma paaugstināta jūtība pašvērtības vai pašapziņas jautājumos, dēļ sava izskata, attiecībām vai materiālās nodrošinātības. Tādēļ būs situācijas, kuras uzskatāmi parādīs, ka velti līdz šim kompleksojāt, kā arī gluži pretēji, situācijas, kuras palīdzēs ieraudzīt šo jūsu “ahileja papēdi”. Šī atmaskojošā spēle var sagādāt arī kādus sirds ēstus un pārdzīvojumus, sevišķi sievietēm, kā iespaidā var sanākt pa kādam strīdam.

Papildus tam, šonedēļ būs liels kārdinājums steigties, arī neiedziļināties jautājuma vai problēmas būtībā, tādēļ kvantitāte noteikti uzvarēs pār kvalitāti. Ir iespējams paveikt tiešām ļoti daudz un visu nevajadzīgo no savas dzīves izsvītrot vai atmest uz visiem laikiem.

woman 3084129 1280Nedēļa paies pieaugošā tempā un impulsivitātē, gan gaidāmā pilnmēness iespaidā, gan arī citu faktoru sakritības dēļ.

Ja jau no februāra jūtaties kā sapinušies, vai kādu iemeslu dēļ lietas kavējās un nevedās. Ja kaut kas būs palicis nepateikts “mīļā miera labad”, piemēram būsiet kādam par daudz izdabājuši vai arī sev pašiem devuši pārāk daudz atlaides, tad šonedēļ var būt tas brīdis, kad viss nepabeigtais, neizteiktais, atliktais nekavējoties būs jārisina.

Ja noklusējāt – tagad ar dubultu spēku un visnotaļ nepārdomātā veidā, gribēsiet pateikt visu, ko jūs par cilvēku vai radušos situāciju domājat. Ja līdz šim nevarējāt īsti pieņemt lēmumu, dot otram cilvēkam skaidru atbildi vai saprast, ko un kā tālāk darīt, tad tagad ar daudz lielāku spēku, it kā lai iespētu un atgūtu garām palaisto laiku, ar milzu steigu lemsiet, runāsiet, risināsiet, spriedīsiet un darīsiet visu, kas nepieciešams, lai tikai tiktu ārā no jebkāda sastinguma vai dīkstāves punkta.