svara zīmē
Saule svara zīmē
23 grādā
vērša zīmē
Mēness vērša zīmē
9 grādā
Pilnmēness
Pilnmēness
16 mēness diena

woman 591576 1280Terapeitisko seansu cikls, kurā kļūt par savas iekšējās pasaules pētnieku, gūstot izpratni, atbalstu, spēku, iedvesmu un praktiskas zināšanas harmoniskas dzīves veidošanai.

meditation 1384758 640Iekšējā tīrība, atbrīvotība un dabisko dziedināšanās procesu aktivizācija. Mierīgās vai aktīvās, individuālās vai grupas nodarbības. Tas ir instruments, kas palīdzēs atklāt savu patieso būtību. 

pathway 1081989 640Profesionāla astropsihologa pakalpojumi - konsultācijas, prognozes, astropsiholoģiskā palīdzība gan klātienē Rīgā, gan caur internetu. Vairāk informācijas par pakalpojumiem šeit.

water lily 1592771 1280Kas ir meditācija?

Citēšu fragmentu no OSHO "Meditation The First and Last Freedom":

"Meditācija ir vērošana. Tas, tieši ko tu vēro, ir maznozīmīgi. Tu vari vērot kokus, tu vari vērot upi, tu vari vērot mākoņus, tu vari vērot bērnus spēlējamies. Vērošana ir meditācija. Tas ko tu vēro nav svarīgi; objekts nav mērķis. Meditācija ir tavas novērošanas spējas kvalitāte, tavas apzinātības kvalitāte.

Atceries vienu lietu: meditācija nozīmē apzināšanos. Lai arī ko tu darītu ar apzinātību, tas kļūs par meditāciju. Tas, tieši ko tu dari, vispār nav jautājums, bet gan kvalitāte, ko tu ienes šajā darbībā. Staigāšana var būt meditācija, ja tu esi pilnībā apzināts (modrs, uztverīgs, "šeit un tagad" stāvoklī). Sēdēšana var būt meditācija, ja tu sēdi pilnībā apzināts. Putnu klausīšanās ar būs meditācija, ja tu klausīsies ar apzinātību. Tikai klausīšanās sava prāta radītajā iekšējā troksnī var būt meditācija, ja tu paliec nomodā (uzmanīgs, vērīgs, apzināts) un vērojošs. Visa būtība ir: tu nedrīgsti iemigt. Tad, viss ko tu dari ir meditācija." 

No savas puses piebildīšu, ka meditācija ir arī mūsu iekšējā (prāta, apziņas) higiēna. 

Kāpēc praktizēt meditāciju?

 • cilvēks kļūst mierīgāks, stresa izturīgāks;
 • spēj dzīvot "veiglāk" un "vienkāršāk" - līdz ar to, dzīve paliek kopumā patīkamāka;
 • palēninās fizioloģiskie novecošanās procesi;
 • cilvēks kļūs pozitīvāks, gaišāks un, attiecīgi, arī apkārtējiem patīkamāks;
 • rodas iekšējās atklāsmes un intuitīvās izpratnes, kas palīdz kvalitatīvāk veidot savu dzīvi;pretty 2111499 1280
 • iepazīst sevi un pats atklāj savas dabas daudzšķautņainību;
 • notiek dabiska iekšējā (garīgā) izaugsme, citiem vārdiem, pieaug cilvēka apzinātības līmenis;
 • "iesācējiem" tiešām no sirds nododoties regulārām meditāciju praksēm, salīdzinoši īsā laikā atrisinās un sakārtojās visas sarežģītās dzīves situācijas (dzīve sakārtojas "lielos vilcienos" - beidzot apprecās, atrod darbu, uzlabojas veselība, piesakās mazulis u.tml.);
 • ilggadējiem praktizētājiem meditācija palīdz izslīpēt smalkākas savas dzīves un personības nianses, tādēļ rezultāti bieži ir lēni un ne tik ārēji uzskatāmi (notiek "skulptora smalkais darbs");
 • un šie ir tikai daži no iemesliem ... :)

Kāpēc meditēt grupā vai ar kādu kopā? 

Tie, kuri ir pamēģinājuši, bieži atzīst, ka meditācija grupā sanāk kaut kā vieglāk, dziļāk un dabiskāk. Tas ir tādēļ, ka grupas enerģija rada kopējo lauku, mēs it kā "pavelkamies" līdzi. Cilvēkam ir diezgan dabiski sinhronizēties ar apkārtojo vidi un lauku, un, kad visi esam sanākuši kopā ar vienu mērķi - meditēt - caur to mēs kopā radām daudz spēcīgāku lauku kā katrs atsevišķi to jebkad spētu. 

Šādas grupu meditācijas ļoti pozitīvi ietekmē ne tikai mūs pašus, bet arī telpu, visu māju, dažkārt arī ielu, pilsētu utt. Atsevišķos gadījumos, spēcīgi uzstrādātu "meditāciju grupu" radītā enerģija var apņemt pat visu zemeslodi. 

Kas ir meditāciju ceļojumi?

meditation 1384758 640Saskāros ar to, ka liela daļa no maniem klientiem nezina, kas ir meditācija, vai arī par to bija izveidojies ļoti maldīgs priekšstats, kā sarežģītas sēdēšanas pozas, sevis piespiešana neko nedarīt, kaut ko nesaprotamu pie sevis skaitīt, un citi stereotipi, kas stāvēja ceļā tam, lai cilvēks vienkārši dotu sev iespēju pamēģināt.

Sāku izmantot vieglā transa ievadīšanas tehnikas, lai ļautu cilvēkam atslābināties tiktāl, lai viņš pietuvotos tam stāvoklim, ko var dēvēt par meditāciju. Tas dod iespēju sajust meditācijas garšu un, tas, kurš patiesi to ir sajutis tālāk jau būs atvērtāks un uztverošāks.

Tādēļ, var teikt, ka meditācijas ceļojumi ir pasīvā meditācija "iesācējiem", kur manas balss pavadībā mēs kopā ceļojam katrs pa savu iekšējo pasauli. Šajos ceļojumos mēs mācamies atslābināties, atbrīvoties no iekšējiem blokiem, atraisīt dabisko enerģijas plūsmu un pieradinām savas smadzenes pie citas frekvences viļņiem. (Jūsu prāts būs klātesošs un vēros notiekošo, ja jums kas nepatiks, jūs mierīgi pats varēsiet pārtraukt jebkurā brīdī).

Tā kā šajos izmainītajos apziņas stāvokļos mēs piekļūstam tiem apziņas laukiem, kur varam apzināti piekārtot, sadziedēt, harmonizēt un visādi citādi piepildīt sevi ar tīru enerģiju, tad bieži meditāciju ceļojumus veidoju ar akcentu uz noteiktu tēmu vai jau apzinātas "problēmas" atrisināšanu. Tādejādi paātrinot pašattīrīšanās procesus un ļaujot īsākā laikā sakārtot sevi "lielajās tēmās", lai tālāk jau katrs pats varētu patstāvīgi praktizēt. 

Ko piedāvāju?

 • Grupu meditācijas (pasīvās) - meditāciju ceļojumi un Ošo meditācijas. Vairākas reizes mēnesī, atbilstoši astroloģiskā fona aktualizētajām tēmām un sniegtajām iespējām. Nelielas grupas, individualizēta pieeja, piemērotas arī meditētājiem "iesācējiem". Norises vieta - Rīga, Brīvības iela 99. Par aktuālajām meditācijām lasīt šeit.
 • Grupu meditācijas (aktīvās) - Ošo meditācijas. Pēc uzaicinājuma. Nepieciešamas pietiekami plašas un labi kondicionētas telpas, lai katrs dalībnieks var pēc iespējas brīvāk kustēties.
 • Individuālās meditācijas - individuāli izstrādāti meditāciju ceļojumi, atbilstoši tavām aktualitātēm tādos virzienos kā sevis dziedināšana, iepriekšējās dzīves, dvēseļu pasaule un citi. Palīdzu individuāli piemeklēt tās meditāciju prakses, kuras tieši tev būtu vispiemērotākās, atbilstoši tavai personības struktūrai (vados pēc astroloģijas).

Pirms un pēc meditācijas veltu laiku dziļākas izpratnes veicināšanai.

Sagatavošanās un nepieciešamais

 • Tieši pirms meditācijas ieteicams neēst vai vismaz neēst neko smagu, galvenokārt, lai nenāktu miegs un visa enerģija nepaliktu kuņģī. Pie ļoti stingriem ierobežojumiem, iepriekš brīdinu.
 • Apģērbs - praktiski jebkāds, galvenais, lai jūs justos ērti, brīvi un nekur nekas nespiestu, lai nenovērstu tavu uzmanību. Pie ļoti stingriem ieteikumiem, iepriekš brīdinu.
 • Laiks: kopējais laiks ar ierašanos, izrunāšanos, meditāciju un pēc meditācijas dalīšanos, jārēķinās ar 2h. 
 • Vieta: Brīvības iela 99 (centrs) vai Riekstu iela 9/27 (Iļģuciems), Rīga.
 • Cena individuālajiem meditāciju ceļojumiem: 50 eiro/2h

Pieteikšanās un vairāk informācijas sazinoties ar mani personīgi: Jana, tālr: 26 414 699 vai e-pasts: info@dveselesspeks.lv

 

 

Kontaktinformācija:

Jana Reķe

Tālr.: 26 414 699

E-pasts: info@dveselesspeks.lv; jana.reke@gmail.com

Skype: janareke

Pieņemšanas vietas un adreses:

 • Riekstu iela 9/27 (mikrorajons - Iļģuciems), Rīga

Pie ārdurvīm domofons, jāspiež: 27B, tad nākt uz 2.stāvu, tur pa labi līdz galam.

Sabiedriskais transports: 3. autobuss - pietura Iļģuciems, 5. tramvajs - galapunkts Iļģuciems, 25. trolejbus - pietura Cementa iela/Tirdzniecības centrs (vistālāk no adreses pēc piedāvātajiem variantiem). 

Ar automašīnu - vienmēr ir pieejamas bezmaksas stāvvietas pagalmā, vai arī uz Riekstu vai Motoru ielas.

Norēķinu kārtība:

Esmu pašnodarbinātā persona: Jana REĶE.

Norēķināšanās par pakalpojumiem: pārskaitījums (rēķins) vai skaidrā naudā (kvīts). 

Pārskaitījumam - rēķina sagatavošana un nosūtīšana noris iepriekš, pirms pakalpojuma saņemšanas.

Reģistrācijas datus objektīvu iemeslu dēļ nepublēciju (tie būs norādīti atbilstošos norēķinu dokumentos).

Autortiesības:

Visi DveselesSpeks.lv publicētie teksti ir Janas Reķes autordarbs un atbilst autortiesību aizsardzībai valstī pieņemto likumu un noteikumu kārtībā.

Pārpublicēšana izmantojot pogas "dalīties", katra raksta apakšā ir bez ierobežojumiem. Visos pārējos gadījumos - sazināties ar mani personīgi.

seagull 2444497 1280Astropsiholoģiskās konsultācijas:

 • personība un dzīves iespēju izpēte pēc zvaigžņu kartes;
 • tuva cilvēka personības izpratne un attiecību uzlabošana (bērns, partneris, draugs, kolēģis);
 • palīdzība lēmumu pieņemšanā un aktivitāšu plānošanā (prognozes, pārcelšanās ietekme);
 • īpašu notikumu vai periodu padziļināta izpēte, to iemeslu labākai izpratnei;
 • palīdzība emocionālās pašsajūtas pasliktināšanās un nemiera pārvarēšanā.

Ko tu saņemsi?

Līdz 1,5 stundai nedalītas uzmanības tev un tavu aktuālo jautājumu risināšanai ar astroloģijas, psiholoģijas, maiju kalendāra, numeroloģijas un, atsevišķos gadījumos, arī taro palīdzību.

Iespēja ierakstīt konsultāciju diktafonā/telefonā. 

 
Tikai atklājot savu patieso būtību ir iespējams gūt patiesu laimi un harmoniju dzīvē

Konsultācijas norises vieta, laiks, cena

Klātienē:

 • Rīgā, Iļģuciemā - Riekstu iela 9/27

Attālināti: Skype, WhatsApp, Messenger vai telefonsaruna 

1 konsultācija ir 1,5 stundu gara un tās cena - 55€

Atkārtota vizīte - 50€ 

Piemaksa par katrām papildus 30 minūtēm - 15€

Kas nepieciešams konsultācijai?

Vēlme saņemt atbildes un risināt aktuālos savas dzīves jautājumus.

Astroloģiskajai konsultācijai vajadzīgie dati: pilns dzimšanas datums, laiks, dzimtās pilsētas nosaukums. 

Vislabākie rezultāti sasniedzami, ja pats būsi skaidri noformulējis sev svarīgākos jautājumus.

Pieteikumu konsultācijai varat aizpildīt elektroniski šeit:

 

Pieteikt konsultāciju

 

organizer 791939 1280Aicinu pieteikties astropsiholoģes Janas Reķes pakalpojumiem, aizpildot zemāk redzamos laukus vai personīgi sazinoties, zvanot uz tālruņa numuru: 26 414 699 vai rakstot uz info@dveselesspeks.lv.

Vairāk par:

 

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com